Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irnátok véleményt nekem a...

Irnátok véleményt nekem a Bright starts márkáról (pihenőszék, hinta stb)?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy az egész kinai és nem éri meg megvenni,csak pénzkidobás.Pedig van egy pár cucc amit szívesen megvennék ebből a márkából a babámnak.
2012. dec. 26. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jo a hintànk és a jàtszoszönyegünk is az volt amugy meg szinte màr minden kinai nézd : Fischer price ....
2012. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy pár bright starts játék, nagyon szereti őket a lányom. Többek között a pihenőszék is az. Pár hetes volt amikor vettük, nagyon kényelmesen feküdt benne, még most 10 hónaposan is elüldögél benne fogmosáskor. Egyáltalán nem "gagyi" cuccok! Nem tudom mennyire tudsz pl angolul, de ha az amazon.com oldalon rákeresel, ott találsz sok értékelést a játékokról. (a brendon oldalán pedig megtalálod az angol nevüket is)

Remélem segítettem :)

2012. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi szeretjük őket.
2012. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ezek vannak:


[link]


[link]


A 4 hónapos kislányom imádja mindkettőt. Én elégedett vagyok a minőségével.

2012. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj,köszönöm mindenkinek a válaszokat.Akkor veszek én is...:-)
2012. dec. 26. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk játszószőnyegünk ilyen márkájú volt,nagyon szerettük.Egyébként amerikai márka,de mint mindent ezt is Kínában gyártatják,de nagyon jó minőségű.
2012. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!