Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos kisfiam nagyon duci...

3 honapos kisfiam nagyon duci es a hajlatai bepirosodnak foleg a nyaka mindennap furdunk de nem segit hintoporozni meg nem nagyon szeretem mert kiszaritja a boret szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés

#piros #hintőpor #hajlatai
2012. dec. 26. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Babaolaj! Nekunk a hona alja volt kipalva allandoan. Gyerekorvos mondta, babaolajjal kenjuk es lass csodat! Gyonyoruen rendbejott. Azota mindig van itthon babaolaj.
2012. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
minden furdes ellott babaolajozom minden hajlatat ?? utana kene ???
2012. dec. 26. 20:42
 3/10 A kérdező kommentje:
Minden furdetes elott olajozunk , elotte kene?
2012. dec. 26. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
vékonyan kend be sudo krémmel hintőpor helyett.
2012. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Shea vajat ajánlom, szuper cucc, nem vegyszer :)
2012. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kíváncsicska ***** válasza:
Mutasd meg dokinak.A húgom lánya egy gyógyszertári kencét kapott azzal 3 nap alatt helyrejött a bőre.Én mikor úgy gondoltam, hogy valami nem normális vittem dokihoz.Szerencsére ő úgy fogja fel ezeket hogy buta kérdés nincs csak aggódó anyuka.Ne kísérletezz mutasd meg dokinak
2012. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

NE olajozd be fürdés előtt!!

Mert az nem biztosít maximális bőrtisztulást.

A hintőpor dezodorál picit, nem engedi, hogy bepálljon.

Inkább legyen pár napig száraz, mint begombásodjon.

De beugorhatsz a védőnődhöz is, hogy ne vidd beteg babák közé a dokinál, és ő látni fogja élőben milyen, és fog segíteni.

2012. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én kombinálom a babaolajat és a hintőport, így nem szárad ki a bőre, de nem is pirosodik be.

Fürdés előtt olajozom, aztán fürdés után szárazra törlöm és utána hintőpor.

2012. dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Furdes utan. Szepen bekened a hajlatokat. Abban igaza van azonban annak, aki azt mondja a shae butter az termeszetes es jo. En azt csinaltam amit a doki mondott eszembe sem jutott, hogy koolaj szarmazek...
2012. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel a pirosság bőrgyulladás, kenj rá Neogranormont, és ha meggyógyult, akkor szerintem használjatok valamilyen jó minőségű hintőport. Édes lehet az a sok hurka...
2013. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!