Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor most én kárt teszek a...

Akkor most én kárt teszek a lányomban ezzel?

Figyelt kérdés

Teát iszik a lányom már egészen pici korától. Hasfájós, székrekedéses volt kiskorában nagyon és ezért köménymag teát kapott meg kamillát cukorral.Most meg már nem issza meg a vizet. Ha az van az itatópoharában akkor inkább nem iszik. Mindenhol csak ezt látom, hogy ne igyon a baba teát, de miért? Mi baja lesz?

Twining teát adok neki gyengére főzve egy kocka nád cukorral.Ezt issza egész nap. 9 hónapos


2012. dec. 26. 21:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%
Belehalni tuti nem fog :)
2012. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
57%
Nem baj, de azért próbálgasd a vizet.
2012. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
22%
Semmi baja nem lesz a teától. Valaki kitalálta, hogy vizet kell inni nekik. De a legtöbb baba nem szereti, mert ízetlen. Akár rendes cukorral is adhatod neki.
2012. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
10%
Én azt szoktam mondani az olyanonak akit ezt mondjá h vizet kell inni ert ha nem akkor buta lesz a gyerek h láttom anyád sok vizet ivatod veled :-). Én is pici koruk óta teát adok nekik :-)
2012. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%
Nem lesz semmi baja!De csináld azt hogy egyre hígabban adod.3-5 naponta.A végén már csak víz lesz belőle :)
2012. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is a Twinnings a kedvencem, de én 32 éves vagyok. Eszembe nem jutna ilyet adni egy 9 hónaposnak. Egy jó nagy pohárral megiszok belőle és pörgök fél éjszaka olyan erős, pedig nem áztatom sokáig a filtert. (Bár van ezer féle Twinnings tea, nem tudom Te melyiket használod, van pl. gyümölcsös is, az nem erős)

Van olyan tea, ami kifejezetten babáknak való, ha már annyira teáztatni akarod.

2012. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
21%
Semmi baja nem lesz. Én örülnék, ha bármit is meginna a fiam, de nem hajlandó, pedig a granulátumos teát kivéve már mindent megpróbáltam.
2012. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem a teával van gond, hanem a cukorral! Tönkre fogja tenni a fogait hosszú távon! Próbáld neki üresen adni, mert mindegy, hogy milyen cukrot teszel bele, a fogak számára ártalmas!
2012. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Gyümölcsös Twinings teát adok neki. Ezt is csak azért, mert nagyon sok van belőle (uncsitesóm hordja Angliából).Amúgy mecsek babyt is szoktam adni neki abból is van még egy pár filter.Nem külön neki veszem a nád cukrot. Mi is azzal isszuk a kávét. Lehet megpróbálom ezt a hígitgatós trükköt:)

Köszi a válaszokat!

2012. dec. 26. 22:22
 10/32 anonim ***** válasza:
73%
7.vagyok.Mi volt a baj a válaszommal?
2012. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!