Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miután kiváltottál egy étkezés...

Miután kiváltottál egy étkezést pl. ebéd, a következőt mikor lehet és melyik legyen a következő? Mennyi idő elteltével?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én először nem ebédet hanem tízórait váltottam ki gyümölcsre, de nem is kiváltottam, hanem hozzátápláltam, ami azt jelenti, hogy először adtam nemi anyatejet utána rá egy kis gyümölcsöt. Egy idővel megfordítottam, először gyümölcs nagyobb mennyiség és utána anyatej, ha még kérte egyáltalán. Utána az uzsonnát váltottam ki ugyanígy, megint gyümölccsel. Most már elhagytuk az anyatejet és csak gyümölcs a tízórai és az uzsonna is.
2012. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én egyszerre próbáltam a tízóraihoz és az uzsonnához a hozzátáplálást.
2012. dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Tízóraival kezdtük mi is, aztán ebéd lett belőle, mert a tízórai időpontjában, többnyire még aludt :)
2012. dec. 27. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kiváltottam. Először uzsit, aztán ebédet, reggelit, majd vacsit. Az ebéd és uzsi kiváltás között sztem kb 1 hónap telhetett el.
2012. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. dec. 28. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!