Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kézzel készített...

Milyen kézzel készített ajándékot alkossak itthon vasárnapig egy 1 éves babának és egy 2,5 éves babának? Vannak ötleteitek?

Figyelt kérdés

Mi tetszene a babáknak?

A kisfiam 7 hónapos, ezért fogalmam sincsen mit készítsek.


2012. dec. 26. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél kézzel készíteni? Egyébként szerintem valami plüss állat a kicsinek... a nagyobbiknak nem tudom ha lány akkor baba? De Pont az ő koruknak annyi remek játék van ami tényleg fejleszti őket és ilyen kicsiként még nem igen tudják értékelni a kézzel készült holmikat. 1 évesnek pl a fisher price gyárt olyan gyönyörű játékokat... Mind komolyan jó készségfejlesztők, strapabíróak és igazán jó játékok. 2,5 éves számára is van, de ha tudnád, hogy mondjuk mi az érdeklődési köre akkor valami kis ,,szerepjáték"-hoz való dolggal nagyon elkápráztatnád. Pl ha szereti a házimunka imitálását akkor játék edények, játék élelmiszerek..., ha fiú akkor játék barkácsoló készlet stb... Az én kislányomnak egy külföldi rokonunk készített babát. Nagyon aranyos (varrónő) de első alkalommal már kiszedte a lányom a haját és elkezdett minden potyogni... Így hát feltettem a polcra és tudom, hogy még vagy 5 évig ott is marad mire levehetem és nem tesz kárt benne, mert sajnálom a bele fektetett munkáját. Szerintem nem érdemes kézzel készíteni. Majd néhány év múlva... Most úgyis nyitnak a boltok lassan:)
2012. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es! Köszönöm a válaszodat!

A kicsi fiúcska, a nagyobbik lányka.

Nekem is van egy kisfiam (7,5 hónapos) és a családok úgy egyeztünk meg, hogy ne költsünk pénzt, hanem mindenki készítsen valami ajándékot a többi gyereknek.

2012. dec. 27. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!