Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliában élő anyukák tudnátok...

Angliában élő anyukák tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
18-án született a kislányom, megigényeltük a Child Benefit-et és a Sure Start Maternity Grant-et. Tudja valaki, hogy körülbelül mennyi idő az elbírálás? (Mielőtt valaki pénzéhesnek titulálna, azért várom a pénzt, hogy a szüleim ki tudjanak jönni meglátogatni az unokájukat, mert még nem látták élőben :D)

2012. dec. 27. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A Child Benefitet az anyakönyvezés után igényelhettük csak meg, és ha jól emlékszem nagyjából 3-4 hét múlva utalták a pénzt. (Bár ez council függő valószínűleg) A Sure Startot pedig úgy dobták vissza nekem, ahogy volt :(

2012. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nem indokolták meg, hogy miért? Mert a papiron azt írják hogy küldenek levelet, hogy miért nem kajuk meg, ha nem kapjuk meg.
2012. dec. 28. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Megindokolták, a felsorolt juttatásokban/támogatásokban nem részesültünk egyiken sem a párommal.
2012. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos kereset felett visszadobjak. Mi semmit se kaptunk meg child benefiten kivul. Mindent megprobaltunk. A parom 1400 fontot keres kb. netto. Ez soknak szamitott. Nekem nincs jovedelmem. Ismeroseink 1000-1100 font kozott mindent megkaptak. A housing benefitet, council tax benefitet is.
2013. jan. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint megkapjuk? Én nem dolgozom, párom heti 40 órában kb havi 1000 fontot keres.
2013. jan. 1. 09:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi keresettel mindent meg fogtok kapni. Erdemes beadni. Housing benefitre eleg jol adnak. Child tax. Council tax benefit. Ha hazat bereltek. Sok ido amire minden megvan, de visszamenoleg adjak. Az ismeros csaladok 5 honapot vartak, mire sikerult, de nagy segitseg... Erdemes. Ami jar az jar.
2013. jan. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!