Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 27. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
jól néz ki! :-) többféleképpen lehet állítani, téliesíteni, sok a tartozéka:-) nekünk is hasonló van, az is unisex:-)
2012. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem masszív,de dög nehéz kocsi lehet,és" hamar" venni kell majd egy könnyebb sport kocsit.Ja és nem adnék érte 30,000ft-ot.Max 15.000-et.
2012. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Kedves első: Te mennyiért vetted?

2012. dec. 27. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de ennyit én se adnék érte. Nekünk szerencsénk volt, mert egyik rokon átadta az övét, az egy 3 kerekű volt, azt is lehetett téliesíteni és így télen nagyon jó volt :) De ahogy jött a jó idő, kaptunk másikat "könnyebbet". És miután már nagyobb lett a fiam vettünk 5000 Ft-ért egy eredeti pierre cardint ami szintén könnyű és praktikus volt, jó állapotban volt, még a fólia is rajta volt a legtöbb helyen. Ha nekem kellett volna vennem babakocsikat akkor én se adtam volna ki 15-nél többet rájuk. De persze kinek, h engedi a pénztárcája, meg logikusan gondolkozva, nem 5 évre veszed meg, ha nem csak max. 1 évre, mert ahogy fog járni már nem nagyon kell a kocsi :)
2012. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
használtan vettük igaz, de meg nem mondtam volna:-) 13000 ft volt, 15 ezerről lealkudva:-) és igaz, hogy "nehéz",de nyárra van sportbabakocsi, de idén télen viszont megint tudtuk használni:-)
2012. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!