Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babam csak fuggolegese...

3 hetes babam csak fuggolegesen tud elaludni. Valami otlet?

Figyelt kérdés
Lerakjuk vizszintesbe (agyba, mozeskosarba) egybol sir, orran szajan neha folyik a tej, bukik. Ha felvesszuk akkor eltud aludni. Bufiztetem szopi kozben / vegen. Ez normalis dolog, vagy valami baja lehet szegenynek? Azert alszik vizszintesen is de sokszor nem tudjuk egyszeruen letenni, latszik, hogy faj a hasa, visszajon a tej. Megemeltuk mar az agyat de nem segit.
2012. dec. 27. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is bukott borzalmasan sokat. Én nem csak az ágyat emeltem meg hanem a szivacsát is. Bukni mindenféleképpen fog, kb 7 hónapos koráig. De hamar meg fog tanulni "vele élni". Fektesd hasra! Ez fontos, nehogy hanyat altasd, mert megfulladhat!

Nem tart örökké, muszáj neki segítenetek, mert ő magán nem tud. Kitartás.

2012. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Igen, segitunk rajta, csak remelem nem vmi baja vanszegenykemnek.
2012. dec. 27. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran eszik? Azért kérdem mert a fiam is hasonló volt, aztán rájöttem, hogy túl eszi magát, bár sokan azt mondják ez nem lehet, de nálunk pont ez volt. Nagyon sokat evett, ők még picik és a gyomorszájuk nem zár úgy mint egy felnőttnek ezért jön vissza a kaja könnyen. Aztán ráálltunk a 3 órás evésre, egy két nap rossz volt, mert 2 óra elteltével kérte a kaját, de valahogy húztam az időt, aztán pár nap múlva már nem kérte olyan gyakran, így a hasa se fájt annyira és nem is jött neki vissza a tejcsi. Így is szépen fejlődött, volt hogy 1200 gr-ot hízott egy hónap alatt. Illetve nekünk sokkal jobban aludt miután hason tettem le aludni, természetesen volt légzésfigyelőnk.
2012. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam ha csak 60 grammot evett akkor is bukott:-(
2012. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baja van:-) Ha megnyugtat szólj a védőnőtöknek, vagy a dokitoknak.De sajnos vannak ilyen gyerekek. Az én férjem is ilyen volt, a fiúnk is ilyen lett. Tudom most nagyon távolinak hangzik, de hidd el 7 hónapos korában (amint elég sok szilárd táplálékot adsz majd neki) úgy elmarad, hogy észre sem fogjátok venni. Addig meg maradnak ezek a praktikák, ágy emelés, matrac emelés, ölben altatás, hason altatás.
2012. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom nagyon kedvesek vagytok!!

Nappal 2 orankent eszik, ejszaka 3. Ma mellettem aludt vegig es nem sirt kicsit se, szoval lehet, hogy a kozelseg is segit neki. Akkor valoszinu nincs baja, megnyugtattatok!


jo babazast :).

2012. dec. 28. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!