Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem jön ki a kaki a...

Miért nem jön ki a kaki a ruhából?

Figyelt kérdés
Kisfiam bodyjaiból mostanában nem jön ki a kaka.Hogyan mossam?Dreft babyt,és folteltávolítót is használok és mégsem.Segítsetek légyszi!Köszönöm szépen
2012. dec. 27. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám volt, mindent kipróbáltam már soha semmi nem segített. Amelyiken nagyon csúnyán megmaradt kidobtam, amiből egy kicsit kijött, de még látszott csak itthonra adtam rá. Hiába áztattam be rögtön és hiába próbáltam én is egy csomó folt eltávolítót, semmi se hatot :/
2012. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vanish-t próbáltad? én azt használtam. de szerencsére nem sokszor kellett :).
2012. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Marha epe szappan , 500 Ft kb. Ha nem is elsőre de kihozza.Eddig ez volt a legjobb.
2012. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem az áztatás vált be. A dreft bébi nagyon jó az érzékeny bőrre és szuper az illata, de a Tomi baby ki is mossa a ruhákat :) Azt tapasztaltam, hogy a por hatékonyabb.


Hány fokon mosod a ruhácskákat?

2012. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Èn ezért csak fehér bodyt, vagy trikót adok a babára, mert abból kijön a kaki fehérítővel!

Nekem is van pár ruhám, amit méreg drágán vettem a babának, vagy nagy kedvenc, és nem jön ki a kaka!


Frissen ki kell mosni, vanish szappannal bedörzsölni, hagyni állni, majd megint megdörzsölni, akkor a színesbőrű is kijön, de ha csak leöblítem, nem mosom azonnal, ott marad örökre!

2012. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ariel 3d gélt használok és szuperül kiszedi a kakit!
2012. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Arielt használok én is.Minden foltot kiszed.Dreft baby semmire sem volt jó.
2012. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"akkor a színesbőrű is kijön,"


:'D

2012. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én kézzel mosok, kézi mosóporral és minden kijön.
2012. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem se jön ki minden folt, pedig vettem ariel folteltávolítót, de az sem mindig segít.
2012. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!