Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babahordozóba ennek kell lennie?

Babahordozóba ennek kell lennie?

Figyelt kérdés

Vettem a vaterán egy babahordozó autósülést. A műanyag "váz" és a huzat közt nem hungarocellnek kéne lennie?

Mert ebben olyan szivacsféle van, mint amit a laminált padló alá raknak..


2012. dec. 27. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ülésekbe van hungarocel. A hordozóba a szivacs féle van. Nekünk is az volt benne. Ülésünk meg olyan van, hogy a műanyag vázba van benne a hungarocell. A huzat pedig bélelt puha anyag.
2012. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Nekem azért volt furcsa, mert a huzat mintha kicsit lötyögne rajta. Meg nekem olyan vékonynak tűnik az a szivacs. Párom meg is jegyezte, hogy milyen kemény :(

2012. dec. 27. 17:53
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

A baba hordozó= 0-13 kg autós ülés!


Fajtától függ, melyekben mi van, milyen minőség!

A drágábbakban, biztonságosabbak műanyag Hungarocell kombináció, a huzata is vastagabb, puhább.

Az olcsóbb kategóriás kevésbé biztonságos, műanyag, vagy műanyag minimális béleléssel, olcsó anyagú huzattal.


Milyen márkát vetettek?

2012. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pierre Cardin a márkája. Pedig azt hittem ez egy jó márka :(
2012. dec. 27. 18:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is PC van és a huzat alatt egy vastag, de puha, rugalmas "szivacs" van. Kényelmes a Babának, legalábbis az én Fiam szerette :)
2012. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor egyről beszélünk szerintem :) Ez a szivacs kb. olyan 7-8 mm vastag. Csak csodálkoztam, mert barátnőmékébe hungarocell van.
2012. dec. 27. 18:40
 7/10 anonim ***** válasza:

gondolom más típus az övék

semmi gondunk nem volt ezzel soha, szerencsére :) pedig etetőszékként és hintaként is szolgált, amikor úgy adódott :D

2012. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és a huzata is nagyon könnyen levehető, vastag, puha és gyorsan is szárad, én nem bántam meg, hogy ezt választottuk :)
2012. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, akkor jó :) Remélem nekünk is szerencsénk lesz vele :)
2012. dec. 27. 20:16
 10/10 anonim ***** válasza:
A pc ülések nagyon rossz minőségűek.
2012. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!