Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek 6,5-7 hónaposan mennyir...

Nektek 6,5-7 hónaposan mennyire aktív, mennyit mozog, mozgott a babátok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
6,5 hónapos a kisfiam kúszik már előre is kb2 hete,eddig csak hátra tudott :D Tegnap pedig felült magától.Igaz még az egyik kezével kitámasztja magát.:)
2012. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rengeteget.megállás nélkül.alig tudom bepelusozni,kimászik a kezemből,fordul,rúgkapál.
2012. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nahát nekem is ez a bajom... Egyszerűen nem lehet tőle egész álló nap 10 centinél távolabb elmozdulni... jön-megy, intézkedik, magyaráz magában, bajt kever. A kiságyban nem marad meg, makacsul nekifeszül a hálónak és néz kifele bánatos arccal (vagy hanggal), a föld hideg, az ágy meg egyszerűen a kedvence: ott be lehet verdesni a fejünket, ha lehet lendületből, mint egy kis faltörő kos, vagy ki lehet próbálni szintén nekifutásos ugrással, hogy ha jól elrugaszkodunk, talán mégiscsak tudunk repülni.................. Most az a kompromisszum, hogy mégiscsak egy kicsit letettem a földre egy plédre, a leptopom kábelét rágja épp... Aludni meg csak 20 percseket alszik, nehogy elunjam magam közben...
2012. dec. 27. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok,na igen nálunk is forog összevissza pelenkázásnál.Napközben kb. 2X20 percet alszik
2012. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon megértelek,bár a kisfiam mostmár jobban és többet alszik.2hete elkezdett felkapaszkodva állni és elengedi a kezét közben.Dől mint 1 zsák.Állandóan ott kell lennem vele.Mászni már elég régóta mászik,igy sehol nem marad meg egy helyen.Pelenkázás többnyire katasztrófa.7hónapos lesz 1 hét múlva.
2012. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Mi vettünk egy nagy járókát,abban szuperül elvan egyedül is.Simán játszik magában 30-40 percet,persze ehhez sztem kellett,hogy már 3 hónapos korától szoktattuk a járókához.aludni is jól alszik ettől függetlenül.Délelőtt 2 órát,délután 2 órát.éjszakát nyikkanás nélkül végig aludja.
2012. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És ez nem lesz jobb csak rosszabb. Az én babám 10 hónapos már elindult, szaladgál fel s le a lakásban és mindent elér. Persze mindent nem tudok elpakolni. Állandóan veszélybe sodorja magát. Nehéz... csak akkor tudok bármit is csinálni ha alszik.
2012. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!