Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyiket vennétek? Fisher...

Ti melyiket vennétek? Fisher price hinta, ami elektromos forgós vagy Tiny Love Rocker napper 3in1 bölcső, hinta, pihenőszéket?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni,hogy melyiknet tudnám legjobban kihasználni.
2012. dec. 27. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Fisher price hinta nagyon kevés súlyig használható.Ha fisher price akkor abból is pihenőszék.Fiamnak.az.volt ami 18kgig használható..Lányomnak is olyat akartam de nem tetszett egyik sem és megtaláltam a rocker nappert.Hát imádjuk mind a ketten.Most 4 hónapos és imád benne felülve nézegetni és aludni is.én ezt venném ha újra döntenék.
2012. dec. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézzük mindd a kettőt


Tini love 3in1

Ha hintáztatni akarod a Babát, neked ott kell mellette ülnöd, és ringatni, lökni. Csak 1 irányba ringatható, mozgatható

Fektethető, ültethető.

Körforgója nincs, csak Zenél, és játékok lógnak rajta.

Etető tálcája nincsen.


Fisher price babás gear


[link]


Több színben kapható

Előre hátra, jobbra balra ringatható

Nem kell mellette ott ülni, lehet házimunkát végezni, míg a hinta ringatja

Több fokozatban állítható a ringatás

Körforgó zenél, forog, úgyszint el lehet hajtani ha útban van

Fektethető, ültethető

Van etetőtálcája

Huzata könnyen levehető, gépben mosható

1 éves korára kinövi a gyerek, mert csak 9 kg-ig jó, de 7-8 hónaposan már felül a baba, és kifordúl belőle.


Ezek a hinták piciknek vannak kitalálva, hogy elringatta a hinta helyetted, megnyugtassa ha fáj a hasa! A körforgó felkelti a figyelmét, a zene megnyugtatja. A tálca eretésnél jól jön!


7-8 hónaposan ezeketet a hintákat le kell cserélni etetőszékre!


Igazából a Fisher price jobb, mert nem neked kell ringatnod, ezért vesz az ember hintát!

Ha te ringatod, arra a hordozó is jó!!!

2012. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!