Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hèttel elöbb 2873g al született a korhàzbòl 2600g al hoztuk haza, most 3 ès fèl hònapos ès 4610g. Cicizik 2 òrànkènt este is jò kedèlyü mosojgòs baba, bàr nagyon hasfàjòs volt eddig ès sokat bukott (mostanra sokat enyhült ) a kèrdèsem AZ lenne hogy szerintetek a súlya megfelelö? Minap a vèdönö azt mondta, hogy ö picinek talàlja megmèri a hèten mèg ès lehet hogy tàpszert kène mèg adjak neki. ( kiszàmoltam ès a havi hízàsa 670g. , ami szerintem Jo.)
2012. dec. 28. 03:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Az en fiam teljes idore 3.78-al szuletett mikor hazahoztuk a korhazbol 3.2 korul volt. 2 hetente kb 45 dekat hizott - de o hatalmas volt es most sem kicsi.

Szerintem sincs gond a gyarapodasaval. Ha ehes lenne, nem lenne eleg a tejed neki, szolna.

Kisfiam 4 orankent megis igeny szerint szopott - latom te is igy csinalod.

2012. dec. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit vár a védőnőd egy koraszülött babától? Ez teljesen jó hízás! Az én védőnőm mindig azt mondta, legalább 40 dkg-t hízzon egy hónapban. Az én kislányom olyan 50-60 dekákat szokott hízni, és ahogy nézem a táblázatokat, egy kicsivel még az átlag felett is van.
2012. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!