Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ezt elhiszitek?

Ti ezt elhiszitek?

Figyelt kérdés

Ha nem az én gyermekem lenne, komolyan kételkednék..


4 hónaposan kezdődhet valakinél a hasfájás????

Több,mint egy hete a lassan 4 hónapos lányom teljesen megváltozott, éjszaka legalább 8-10 alkalommal ébred,csak szopival tudom visszaaltatni, nagyon sokat sír, feszíti magát, hason sem jó neki. Nagyon sokat pukizik, és ráadásul nehezen is, annyira keservesen sír. Dokinéni közölte,hogy hasfájás:(:( De ilyenkor és ennyi ideig, semmi olyat nem ettem....


Ráadásul rágja az ínét is, kapott este nurofent orvosi javaslatra, de miután elaludt két óra múlva már sírva ébredt, és egész éjszaka alig aludtunk


Mit kezdhetnék ezzel a hasfájással??? Azóta lett nehezebb vele,mióta 3 hónaposan hátra fordult,majd két hétre rá hasra


2012. dec. 28. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne kezdődhetne?
2012. dec. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Könnyen lehet, hogy a fogzás kezdödik nála, és attól fáj a hasa is. (Sok gyereknek már akár 3 hónaposan is jöhet a foga, nekem mindegyik gyerekemnem ebben az idöben jöötek ki az elsök.)


De ettöl függetlenül is lehet, hogy valami mást kap enni, esetleg tápszert váltottatok, vagy valami mást kezdtél adni neki.


Viszont gyógyszert adni neki igencsak nem egészséges, adj neki édesköményteát, az nem ártalmas.

2012. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Ráadásul rágja az ínét is,"

Ebből kiindulva ez akár lehet fogzás is.

Mielőtt kitör a fogacska , már előtte napokkal, sőt hetekkel "zavarhatja" a babát, mert ott belül "dolgozik".

2012. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

mivel ennyit sír,és éjszaka sem alszik sokat, a dokotrnő javasolta a nurofent, hogy "megnyugodjon" kicsit.


De ezzel a hasfásással tényleg nem tudom mi lesz, mikor elkezdett fájni a hasa, azt hittem a csokitól, azóta nem eszem, enm múlt el, így már a mézedkalácsra gyanakodtam abból sem eszem, már nem tudok mire gondolni:(

2012. dec. 28. 08:28
 5/9 anonim ***** válasza:
A fogzás miatt fáj neki, nem a csokitól. Átlagosnál több nyálat nyel, hígabb, gázosabb a széklete és ez megcsikarja.
2012. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Espumisan, vagy infakol! 2 hetes kortól lehet adni babáknak, recept nélkül kapni, sokaknak beválik hasfájásra, próbáld ki!!!
2012. dec. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne egyél sok tejterméket,attól is lehet.nálunk az vált be,hogy ráfektettem az alkaromra,úgy,hogy a feje a könyökhajlatomban volt.ezt nagyon szerette.meg tornáztattam,masszíroztam a pocakját.de tényleg lehet a foga is.
2012. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már azt is furcsálltam, mikor az első gyerekemnél hat hetesen kezdődött, mert mindenki megnyugtatott anno, hogy már betöltötte a hat hetet, nem lesz gond. Ez már 13 évvel ezelőtt volt, nem sokat olvastam még akkor a témáról, azóta már igen, és sok anyuka írt hasonlókat, mint te.
2012. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos én elhiszem, mert nálunk is hasonlóan volt! A kisfiam evett-aludt 10 hetes koráig, se hasfájás, se semmi probléma. Elmúlt 3 hónapos, amikor a hasfájós korszaka kezdődött, és kb 5-6 hónapos koráig tartott. Persze akkor már egybekötve a mozgásfejlődéssel és fogzással együttjáró nyugtalansággal...szuper volt. :((( Kitartás!
2012. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!