Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor nem rendel a gyerekorvo...

Amikor nem rendel a gyerekorvosotok, és beteg lesz a gyereketek, akkor kit hívtok fel és hová mentek? Sűrgös és nem olyan sűrgős esetben?

Figyelt kérdés
Mi Vecsésen lakunk. Itt nincs kórház, hanem van egy sztk. Ott van is ügyelet, de ezt nem tudom, hogy az gyerekügyelet is e. Van ilyen külön? Nem volt rá szükség, hála.
2012. dec. 28. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs gyermek ügyelet, csak felnőtt ügyelet az sztk-ban. Ha nagy a baj oda viszem, vagy őket hívom ki, de akkor adni szokás 5000ft-ot.

Ha csak megfázott, akkor kezelem itthon míg nincs rendelés.

Lázcsillapító, köptető, köhögéscaillapító, orrcsepp, amivel kihúzzuk.

2012. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg van külön gyerekügyelet. 2,5 éves a kislányom, eddig 1x kellett esés miatt kórházba menni ügyeletre.


Ha úgy lenne beteg, hogy a másik orvos rendel, akkor hozzá viszem.

2012. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kisebb a gond, kezelem magam.

Ha vészesnek tűnik, akkor telefon, vagy sms a gyerekorvosunknak, aki megmondja, hogy hogy kezeljük, vagy javasolja az ügyeletet.

Ha tényleg orvosi kivizsgálást igénylő baj van, akkor viszem a gyerekügyeletre. (Budapesten körzetenként be van osztva)

Szerintem vidéken is van, csak maximum messzebbre kell vinni.

2012. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vihetett a felnőt ügyeletre, ha nincsen gyerek , onann úgy is ha nagyobb a baj a gyerekosztályra utalnak , ha nem olyan nagy akkor meg ott is megnézik , mi ha lázas meg köhög náthás .... nem viszem be . Múltkor eleset és felszakadfelszakadt a szája , akkor bevittük , és ennyi;
2012. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!