Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki gerincropblemak (gerincserv) mellett vallalt gyereket? Mennyi ideig voltal tunetmentes gyerekvallalas elott? Koszonom elore is.

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Második babám mellett diagnosztizálták a discopathia dorsalist, 4 csigolyán átívelő szakaszon. A reuma dokim nem javasolt több gyereket, ő azt mondta, terhesség alatt nem lesz gond, utána viszont romlik majd. Megkérdeztünk még 4 másik orvost, ők mind azt mondták, nem lehet tudni, hogy romlik-e, minden esetre borítékolni nem lehet.

Évente járok 3 hét nappali kórházi kezelésre, és elvileg naponta csinálom a gerinctornát itthon. Így összességében jól el lehet lenni.

Az egyik ilyen 3 hetes kúrát követően megfogant a harmadik babánk, akit nagyon szerettünk volna. A terhesség nehéz volt, de nem a hátam miatt, az tényleg nem fájt. Viszont a baba nagy és nehéz lett (4 kiló felett született, én meg kicsi vagyok), és egyből éreztem, hogy nagyon nehéz, emelni meg nem igazán kéne ugye...

Most fél éves múlt, majdnem 8 kiló, és gyakran alig bírom. A hátam közepes. Éreztem már egy másik "csigolyahelyen" ugyanazt a fájdalmat, de nem olyan erősen. Jövő nyáron megyek megint kezelésre, összességében mindenképp megérte, mert olyan nagyon nem romlott az állapotom (bár nyárig még sok idő van, és a tornát sem csinálom igazán, pedig jó lenne), a baba meg cukortündér!


De, nekem nem sérvem van, nem tudom, az mennyiben különbözik.

Én annyit javaslok, hogy ne dönts egy doki véleménye alapján!

2012. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!