Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumi fajták kérdés?

Cumi fajták kérdés?

Figyelt kérdés

1 hós babámnak van egy NUK ujszülött cumija,eddig ezt használta. Most kapott egy NUK ortodonikus játszócumit is. Kinéztem a katalógusból egy MAM fogszabályzós cumit,mert sajnos nekem is kellett régen fogszabályzó, és a páromnak is, így minimalizálni szeretnénk a fiam fogának deformálódási esélyeit. De most akkor ez az ortodonikus is jó erre a célra, mert ennek az ára alig 500 ft körül van, a MAM-os pedig 1200 ft.

És mit jelent az,hogy etető/játszó/alvó cumi? Mi a különbség?


2012. dec. 28. 13:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és amit most kaptunk NUK ortodonikus cumi az természetes latex, mig a MAM fogszabályzós az szilikon...
2012. dec. 28. 13:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Az etető cumi az, amit a cumisüvegre teszel, a játszócumi, amivel napközben elvan, de én azt használom alváshoz is. Nekünk aventes cumink van, szilikonos. Nem tudom mennyire jó fogszabályozásra, de egyforma a két része, és lapos, szerintem ezzel nem fog deformálódni a foga, de ezt csak én gondolom. Ebből 1600 volt a 2 darab.
2012. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A nukkok fogszabályozósak(az összes fajta).Ha a nukot már elfogadta akkor tökéletes.A lányom csak a nukkot a fiam pedg csak a mammot szereti.A másikakat kiköpi.

Azért ekkora az árkülömbség mert az egyikből latexeset néztél másikból szilikont.Ha megtehetiteek anyagilag maradj a nukknál de szilikonosat vegyetek.Mert a latexre bármikor allergiás lehet.

2012. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor jó lesz a meglévő NUK ujjszülött is
2012. dec. 28. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Még egy érv a Nuk mellett. Mivel ez aszimmetrikus, és a babád ezt szokta meg, nem fogja elfogadni a Mam szimmetrikus formáját.
2012. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért asszimetrikus?
2012. dec. 28. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak egy irányból tudod a szájába tenni. A szimmetrikus cumiknál mindegy, az is, ha a minta fejjel lefelé áll.
2012. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. dec. 29. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!