Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb a humana sl...

Melyik a jobb a humana sl vagy a Pregomin tápszer? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tejfehérje érzékeny a lányom.
2012. dec. 29. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyerekorvos Humana sl-t írt fel,de nem szívesen adtam neki,mert szója alapú, és féltem, hogy nehogy keresztallergiát csináljon neki. A Pregomint nem próbáltam, én Peptit adtam neki,de ugyanúgy puffadt és fájt a hasa tőle,úgyhogy elvittem őt a gasztroenterológiára, a doktornő felírta nekünk a Neocate tápszert,nekünk ez volt a megváltás.
2012. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi is próbáltuk a Petit és nagyon fájt tőle a kislányom hasa.A Neocatet nem ismerjük.
2012. dec. 29. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A Neocatet csak gasztrós doki írhatja fel,gyerekorvos nem, 1 doboz majdnem 10000 forint,de mi 90 %-os támogatásra kapjuk. Ez egy aminósav alapú tápszer,se laktóz,se tejfehérje nincs benne,nálunk bevált.
2012. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!