Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kengurutok van?

Milyen kengurutok van?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Liliputi csatos hordozó.

Nem értek hozzá, így nem tudom miért, de ezt javasolta a doki, mert a kenguru nem a legjobb.

2012. dec. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Chicco go. Nekünk szuper bevált, habár nem volt benne soha sem órákat a gyerekeim de ebben lehet elöre fele is bele tenni, azt hiszem 4 hós kortól.


Nekem az elsö gyereknél azért kellett, mert a mosókonyha a pincében volt és egyedül a lakásban nem hagytam a gyereket míg az elsöröl lementem. Aztán meg ha elmentünk valahova pl vásárolni akkor mikor utált már 5-6 hósan a mózresbe de még nem tudott ülni akkor csatoltam magamra és nagyon jó volt hogy elöre fele volt.


Másodiknál is így volt.

2012. dec. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Először egy Nandu hordozókendő.

Nem tudtam egyedül megkötni, csak úgy ha én fogtam a gyereket, a férjem kötötte rám, de akkor sem éreztem stabilnak.

Utánna vettem egy quinny Crubb oldalhordozót, na bele raktam a 8 hónapos lányom, elindúltam vele a boltba, 200 méter után majd leszakadt a hátam! 300 méter után sugárban lehányt!

Nem tetszett neki ahogy oda van paszírozva hozzám, a lépteim huppanása meg a hyomrát felizgatták, és fordúlhattunk haza.


Nekem semmi sem vált be, csak a babakocsi!

2012. dec. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Moby kendo, es Ergo Baby!!!!

Mindketto jol bevalt. A ferjem miatt ugyan vettunk egy Baby Bjorn hordozot is...de aztan megtanulta az Ergo Baby hasznalatat! Nagyon jo. Kisfiam sosem volt egy pillango sulyu. Most mult ketto es meg szeptemberben is volt, hogy hozta: anya vegyel a hatadra!...es ugy mentunk ki a boltba.

Nagyon rovidek a karjaim, a youtube-on megneztem tobb technikat is, hogyan kell felvennem a hatamra - elolre nagyon konnyen ment persze. Abbol kidolgoztam a sajat technikamat...

2012. dec. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nandu hordozokendo, nagyon szeretem! Plusz egy meitai.
2012. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Próbáltam egy kenguru kengurut, halálos. Lóg, kényelmetlen.

Azóta van kendőm, karikás kendőm, kendőből készült mei tai- om. Ha egyet kéne választani, akkor kicsi babának karikás(lehet elöl és csípőn hordozni), vagy szövött kendő, tipegő kortól kendőből varrott mei tai vagy csatos.

2012. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szintén Chicco Go. Bevált, kényelmes nekem is és a babának is.
2012. dec. 31. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

A kenguruk többsége szar. Pláne azok, amelyikben kifelé is lehet hordozni - ja kényelmes anyukának, érdekes a babának, csak éppen tökre egészségtelen.


Vegyél csatos hordozót, vagy mei-tait, és nyugodtan kérdezz meg egy ortopéd orvost, hogy miért árt a kicsinek, ha csak a popsija van megtámasztva - ahogy a legtöbb kenguruban.

2012. dec. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Semmilyen. Többet próbáltam (BabyBjörn, Chicco, Bertoni), de mind kényelmetlen volt, a pici ordított benne. Úgyhogy vettem egy Didymos kendőt és később egy Gremese csatost.
2013. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!