Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kapaszkodva egyedül feláll...

Ha kapaszkodva egyedül feláll a babám (3 napja) és azóta egyfolytában állni akar mindenhol, akkor azt már hagyhatom Neki ugye? Az normális, hogy ha leültetem akkor még pár mp múlva eldől?

Figyelt kérdés
Eléggé inog még a lába,de mindenhol felhúzza magát...Hagyhatom,hogy álldogáljon? köszönöm

2012. dec. 30. 10:27
 1/6 gabszem ***** válasza:
100%
Nem tudsz vele mit csinálni, úgyis fel fog állni. Nálunk is így van.
2012. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,de én arra értettem,hogy most már ha önállóan csinálja akkor a lábainak meg a gerincének már nem lehet baja,ha álldogál?
2012. dec. 30. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom másfél hete állt fel azóta ő is állandóan állni szeretne. Állítólag, ha valamit magától csinál, akkor lehet neki, csak neked nem szabadna állítgatni, de mivel magától feláll, semmi baj. Ha sikerül neki, akkor meg gondolom a gerince is elbírja.
2012. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha magától csinálja, akkor elég erős hozzá, hogy csinálja. És ah csinálja még erősebb lesz. :) Úgyhogy igen, hagyhatod.

Mennyi idős? Egyébként nem baj ha nem ül még, sok baba csak állásból ül le.

2012. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fiam dettó ez.Már 2 hete nem tudok mást csinálni mellette.Nagyon figyelek,mert inog rendesen.De ha magától csinálja akkor semmi probléma nem lesz belőle.7hónapos.
2012. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,8 hónapos a pici.
2012. dec. 30. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!