Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes kókuszpólyát venni?

Érdemes kókuszpólyát venni?

Figyelt kérdés

Érkezik a kistesó, és 4 éves a leányzó,aki a nagy testvér lesz...mivel tudom ő is szeretné majd kézbe venni -fogni ezért gondoltam,hogy jól jöhet a kókuszpólya ilyen esetekre,....hogy ő is biztonágosan fogja.

Szerintetek érdemes venni, vagy emiatt nem?



2012. dec. 30. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
csak emiatt nem vennék,hisz 4 évesen már szépen megtudná tartani úgy is ha csak egy vastag takaróba teszed,viszont ha ebben hordanád pl:védőnőhöz akkor vennék nekem praktikus volt:)
2012. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes szerintem.
2012. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg érdemes.Az egyik legjobb döntés volt a kókuszpólya megvásárlása.Ja és kettőt vettem, váltásnak.
2012. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a védőnős dolog eszembe sem jutott...márciusi(közepe-vége) lesz a baba így tanácsadásra ...stb lehet abba vinném akkor (ez melegít is nem fázik), és nem hiszem h bundazsákot veszünk. Ugye addig talán lemegy a "kutyahideg"....
2012. dec. 30. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

:-)

Hát én éppen ezért vettem egy kókuszpólyát...

Eddig kétszer volt benne a kistesó, egyszer addig, amíg lefényképeztem a naggyal, egyszer meg gondoltam ha már itt van, beleteszem, de nem praktikus... amúgy is nagy baba, a kókuszpólyának meg megint külön súlya van, majd' leszakadt a kezem tíz perc után. Szóval a tanácsom, hogy felesleges megvenni...

De ha szeretnéd, van egy eladó, összesen kétszer használt rózsaszín kókuszpólyám... :-)


4 éves és 4 hetes gyerkőcök anyukája

2012. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok utolsó, jó egészséget kívánok nektek:)Lehet érdekel a pólyátok csak még nem biztos a neme a kis pocaklakónak 19hetesen fiút, 27hetesen lányt mondtak UH-n...szívem mélyén szeretném ha tényleg lány lenne:))

Igy várom a köv UH-t, ...aztán majd kiderül.

Mennyi lenne árban? Febr -márc környéke lenne aktuális nekem-ha addig persze el nem adod...

2012. dec. 31. 10:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én csak poénnak szántam, nem üzletnek, de tényleg nincs rá szükségünk, gondoltam hátha te is újragondolod... :-)
2013. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!