Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy a 7 honaposomnak...

Lehet, hogy a 7 honaposomnak egyszer csak nem kell a cici? Meg csak 2 etkezest valtottam ki, mit csinaljak, mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Aggodom, sokaig akartam szoptatni :-(
2012. dec. 30. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ebben a korban hogy hirtelen elfordul a cicitől. (Egyéb esetben még a menses vagy betegség miatt lehetnek átmenetileg elutasítóak) Azért próbálkozz még néhány napig, de ha nem megy akkor nem kell erőltetni. Az ajánlott fél év teljesítve lett :) Viszont akkor tápszert kell neki adni helyette és fokozatosan hozzátáplálni.
2012. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült kiváltani???? Nekem nem megy, alig akar enni valamit. :(
2012. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet. Az enyémnek sem kell az anyatej, de a tápszer sem. Egyszerűen nem kívánja a "tejterméket". :(((
2012. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Örülj neki. Én fiam is 7,5 hónapos egyszer csak nem kérte többet, amikor másznak akkor inkább esznek tápszert mert gyorsabb. Én örülnék neki, mert 8 hónapnál tovább nem akartam sziptatni és így nem kellett leválasztanom.
2012. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A baj az, hogy semmit nem iszik semmibol. 3 honap alatt jutottam el addig, hogy iszik 3 kortyot!

Egyebkent a naggyal meg az volt a baj, hogy csak cicizni volt hajlando, 7 honapos koraig semmit nem kostolt meg.

Ugy latszik, nekem semmi se jo :-)

2012. dec. 30. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Pórbálj más fajta tápszert más fajta üveget.
2012. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kizarolag a vizzel hajlando szorakozni, semmilyen gyumolcsle nem kell, a tapszert tutira nem fogadna el.

Most volt egy oriasi cicizes:-)

2012. dec. 30. 22:09
 8/8 anonim ***** válasza:
próbáltad már? mármint a tápszert.
2012. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!