Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet, hogy a 2 hónapos...

Létezhet, hogy a 2 hónapos babámnak jön a foga?

Figyelt kérdés
A tünetek is erre utalnak, és ma látok egy pici fehér valamit az ínyén, de nem elől hanem balrább. Mintha a fogkorona egyik kis hegye lenne.
2012. dec. 30. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak két hónapos korban egyszerre bújt alul elöl a kettő fogacskája, három hónaposan pedig szintén egyszerre a két felső!:)
2012. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is a lányom 2 hónapos korában. Akkor kezdte rágni az öklét, nyáladzni, úgy láttam az ínyén, hogy mindjárt kibújik a foga. Most 4 és fél hónapos és még mindig nincs foga.
2012. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Lehetséges.Nekem a nagy lányom 2 hónapos kora körül elkezdett nyűglődni a fogával,4 és fél hónaposan 2 jött ki egyszerre.A pici lánykám szintén 2 hónapso kora óta eszi az öklét,fehér az ínye,most már minden felé,mindent a szájába vesz,rágna....még nincsen egyetlen foga sem,most múlt 9 hónapos....nagyon nyűgösek az éjszakáink egy ideje már..nem igazán válik be semmi egyelőre..remélem hamarosan kibújik legalább 1 fogacsája.
2012. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet! Sokszor ilyenkor meg csak a fogcsirak rendezodnek, es van, hogy kibujik a fogacska is, ahogy irtak :)
2012. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki beugrik ennek,hogy jön a gyerek foga!:)

A nyálzás, ökölrágás természetes életkori sajátosság, ahogy a fehéredés is az ín alatt.

Az én gyerekem is így volt, ehhez képest 5 és fél hónaposan jött ki az első foga!

2012. dec. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez a fehér kis valami már ki van bújva, azért is gondoltam erre! De nagyon pici, egy sószemnyi, vagy hogy mondjam :) Csak nem az első kettő fog helyén hanem balrább.
2012. dec. 31. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!