Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért olyan rosz a lengyel...

Miért olyan rosz a lengyel babakocsi?

Figyelt kérdés
Miért szólja le mindenki? Melyik babakocsi nem az?

2012. dec. 30. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk lengyel van, a Bergon bababoltban vettük. Q12 Camarelo típus. A 2. gyerekünk gyűri, strapabíró, soha semmi gond nem volt vele és ár-érték arányban nagyon megérte! Ja és a mózese szuper nagy, kényelmesen elfér benne a baba télen is. A kerekek nagyok és strapabírók!

[link]

2012. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :-) Hát ez az nem tehetjük meg , hogy 150-200 ezerért vegyek babakocsit
2012. dec. 30. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is bergon van a 2dx-es,2.gyermek nyúzza,falun,rossz utakon,soha nem volt vele semmi gond.könnyen irányítom,nagy,stabil.Mi szeretjük,persze ha 4.emeletre kellene pl.cipelnem nem lenne jó,de így ideális.Nem lötyög a kereke,nem esik szét,egy csavart kellett meghúznia apának egyszer.Én is mindig elgondolkodom,hogy vajon miért szidják őket,nekünk a bergon teljesen bejött.Hordozónk is az,különb sok nagy márkánál szerintem.

Kedves első!Nagyon szerettem volna én is olyat venni mint a Tiéd,de nem tudtuk kispórolni :(

2012. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Mert baromi vacakok. Nehezek, rossz minsőgűek stb.
2012. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3!

Egyet értek veled , mi is falun lakunk :-)

Kedves 4!

Légyszi írd le bővebben is :-).

2012. dec. 30. 21:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Raf-pol king babakocsink volt. Földúton, hegyen lakunk, jó volt, hogy nagy a kereke. Amíg úgy toltam, hogy a kislányom szemben volt velem, ném volt vele baj. Ahogy már nézelődött, alig tudtam megmozdítani a kocsit, írányítani meg végképp nem tudtam. Bkv közlekedésre alkalmatlan, mert nagy és nagyon nehéz.


Ha aszfaltozott úton laksz és nem akarsz bkv-val közlekedni, akkor nem rossz babakocsi. 37 e ft-ért vettük, új volt. Volt hozzá mózes, esővédő, szúnyogháló és lábzsák.

2012. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Falun élünk, de az utak aszfaltozottak.

Vettünk egy új Kunert Vip babakocsit 36.000-ért.

Megtetszett, árban is elviselhető volt.

Aztán jöttek a bajok:

-a kereke kigurult, szaladhattam utána...

-a kocsi erősen balra húzott, a karom 10 perc után már leszakadt, annyira rá kellett tartani a kocsira, h egynesen menjen.

-az átfordítható tolókar semmit nem ér, mert átfordítva a kocsi irányíthatatlan

-ültetni nem lehetett benne a gyereket, mert a kis pöcök állandóan kijött a helyéről, így a háttámla használhatatlan ilyen helyzetben

...és még sorolhatnám.

Szóval a Kunert egy nagy rakás sz@r. Lehet, hogy a Bergon (vagy nem is tudom már, mit írtak előttem) jobb, de nekem egy életre elegem lett a lengyel kocsikból.

Mivel sportkocsiként már használhatatlan volt, vennünk kellett egy normális sportot. Ez szintén 36.000 Ft-ba került, de legalább jó!

Ha összeadod a két kocsi árát, akkor egyből kiderül, hogy jobban jár az ember, ha vesz 60-70 ezer körül egy normális, márkás babakocsit, amit évekig tud használni, így nem dob ki az ablakon több tízezer Ft-ot úgy, mint mi.

2012. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Camarelo Q102 van, mint az elsőnek és imádom! Az igaz, hogy baromi nehéz. Nem tudom én sem felemelni, de ez a legkevesebb. Itt mindenhol alacsonypadló buszok járnak. A férjem mondjuk nem szereti, ő mindig a Graco-val megy, ha mennek valahova, én meg azt utálom.:)
2013. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek :-) utolsó köszi . Nekünk is kettő kocsink van . Van egy Rafpol Fenix meg egy Bertoni nálunk is ha apa megy akkor bertoni ha én rafpol :-).
2013. jan. 4. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!