Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik? Kisfiam 13...

Miért nem alszik? Kisfiam 13 hónapos. Napközben alig alszik 1 órát, éjjel 2 óránként felsír. Teljesen ki vagyok már a nem alvástól, mivel egyedül vagyok vele születése óta. Ebből kifolyólag nagyon anyás!

Figyelt kérdés
Ha szerencsém van, akkor de. alszik 1-1,5 órát, viszont du. már nem alszik. De este 6-kor már alszik, mert annyira ki van fáradva. Éjjelente 2 óránként felsír, de nem mindig ébred fel. Van amikor egyből sikerül visszaaltatni, van amikor nem. Tanácstalan vagyok, mit csináljak?
2012. dec. 31. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy a foga jön? az enyém akkor csinálta ezt.
2012. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne engedd aludni délelőtt, hanem a délutáni alvás időpontja legyen dél és 1 óra között! Így kihúzza estig. Fontos a napirend és a sok friss levegőn töltött séta. Az éjszakai felriadás sajnos lehet a fogától is. Dentinox, dologél jó. Időnként, ha nagyon durva, akkor nurofen.
2012. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg elég fogzás gyanús. Amúgy az én lányom már kb 9 hónapos kora óta nem hajlandó délután aludni ha délelőtt kialudta magát. Erre azt találtam ki hogy délelőtt pici séta, akkor szundizhat egy fél-3/4 órát, így ebéd után újra álmos lesz és hajlandó aludni. Az éjszakai alvásproblémára fogzás idején nekem bevált a homeopátiás Viburcol kúp (nem vagyok túl gyógyszerpárti), nyugisan aludt tőle, max 1x ébredt fel.
2013. jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Igen, a fogzás tuti, mivel egyszerre 4 jön neki. Dentinox-szal kenem. A rendszeresség születése óta megvan, de mostanában bármit csinálhatok, nem alszik. Szinte "küzd" az alvás ellen. BÚÉK! :)
2013. jan. 1. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
fogzásra próbáltad már a chamomilla homeós bogyót??Nálunk az vált be,a dentinox és társai pillanatnyilag szüntetik csak meg a fájdalmat.
2013. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!