Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájdalomcsillapítók nem érnek...

Gabszem kérdése:

Fájdalomcsillapítók nem érnek semmit fogzáskor?

Figyelt kérdés
11 hós lányom éjszaka többször sírva ébred mióta jönnek a hátsó fogai. Próbáltuk úgy lefektetni, hogy adtunk neki Nurofent vagy Germicid kúpot, de ugyanúgy ébred többször. Van hogy órákig tart míg visszaaltatom. Ez megy már egy hete. Nappal semmi baja. Volt más is így?
2012. dec. 31. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
A Nurofen nekünk sem használt, viszont a Benuron szirup igen, látványosan megkönnyebbült tőle a Kisfiam!
2012. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Nálunk fogáskor a Panadol bébi vált be. Láz esetén meg a Nurofen szirup.
2013. jan. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekunk csak az algoflex baby es a citrovital gel valt be. Minden letezot kiprobaltam.
2013. jan. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi másfél éven keresztül kínlódtunk így, mire kijött mind a 20. Semmi nem segített, rengetegszer ébredt, és órákba telt, mire visszaaltattuk. És nem túlzás, hogy 18 hónapig ez ment, minden éjszaka, ez volt a valóság.
2013. jan. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van, nappal meg nem mondaná senki hogy fogzik, jó gyerek, éjjel meg kel, nurofen után is. nekünk a chamomilla vulgaris segített fél óránként egy golyót szopogatott el nappal. ettől valamivel könnyebb volt.
2013. jan. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dentinox gél
2013. jan. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam van itthon panadol szirup de én csak lázasad adtam neki. Nem hiszem, hogy jó lenne, ha minden éjszaka azt adnám a fogai miatt. Viszont igen, ha szenved akkor ugye szükség van valamire. A dentinox gél már az első pillanattól kezdve bevált nálunk. A hátsó fogaknál nehezebb bekenni (apa keni be, mert én nem érzem rendesen a műkörmeim miatt és megsérteni sem szeretném). de nagyon édes, mert mutatja, hogy fáj és mikor meglátja a tubust már készségesen nyitja is:) Tudja, hogy utána elmúlik. Egyszer az én ínyem is be volt gyulladva és magamnak is ezzel kentem be mikor fájt és nekem is bejött a dolog. elzsibbad tőle az íny és finom édes az íze. Szerintem egy próbát megér. Nem kerül vagyonokba sem. Olyan 1000-1500 ft körül volt ha jól emlékszem de 2.-nél tutira nem több. Sok sikert! Ja és nálunk még van egy borostyánnyaklánc 1 hónapos kora óta ami elvileg fogzásra jó... hát nekünk igazi dráma fogakkal tényleg nem is volt, de gőzöm sincs van-e valóban köze hozzá. Levenni meg nem merem hátha még is:D
2013. jan. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A citrovital gel sokkal hatasosabb a dentinoxnal. Sajat fogamon is kiprobaltam, azota ezt veszem. 1200 Ft. Nagyon sokaig eleg.
2013. jan. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a Dentinox és a Dolog gél nálunk nem vált be. Most éjszaka is próbáltam a Dentinox-ot, de nem ért semmit.
2013. jan. 2. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!