Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos babám nem alussza...

3,5 hónapos babám nem alussza még át az éjszakát. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 08:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Türelemmel vársz, amíg átalussza:) Nem minden baba alussza át, pláne nem ennyi idősen.

Ha ébred, mert valamilyen szükséglete felébreszti, akkor nem tudsz mit csinálni.

2013. jan. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
:) Nos, az en fiam 2 hosan meg 3x kelt fel ejjel, aztan 3 hosan 2x, most 4 es fel hos,1 hete 1x ebred. Es hidd el rengeteg baba van aki 1 ev korig nem alussza at az ejszakat. orulok ha a fiam talan 7hos korara atalussza, de nem surgetem v eroltetem azzal h nem megyek oda, ha egyszer azert ebred meg mert baja van! Persze van aki 6hetes atalussza mar, de nem mnden baba egyforma!!! varj.. legy turelmes es ha faradt vagy aludj delutan egyett!
2013. jan. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem lehet elvárni egy ekkora babától, hogy aludjon reggelig.
2013. jan. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hónapos múlt, 5 napig volt, hogy egyszer kelt, most folyamatosan romlik a helyzet, a csúcs a héten az volt, mikor 16szor kelt fel. Boldog lennék, ha csak 3-4x ébredne, enne és aludna, mint régen.
2013. jan. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj ki egy újabb kérdést három év múlva, ha még mindig nem alussza át az éjszakát. Addig meg kitartást! :-)
2013. jan. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos a kérdés. :) A lányom 22 hónapos, és még mindig nem alszik éjszaka.

Szerintem egy ilyen pici babától nem lehet még elvárni, hogy ne keljen fel. Idővel majd alakul. Nálunk is voltak jobb időszakok, de azért a rossz van többségben. Kitartás!

2013. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobbik gyerekem 4 éves múlt, egy kezemen meg tudom számolni hányszor aludt át éjszakát... :)A kicsi 3 hónapos, ő is felkel éjszaka 2-3 alkalommal.
2013. jan. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért akarsz bármit is tenni? Kisfiam 20 hónapos koráig kelt éjjel szopizni 1-2x. De még most sem alussza át ha azt vesszük, mert általában 1x felkel inni. 4 évs.
2013. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok választ. Igazából, csak azért gondoltam, hogy valamit nem jól csinálok, mert a környezetemben a hasonló korú babák már átalusszák az éjszakát és azt hittem, hogy velem van a baj.


A picim olyan 20 körül szopizik és utána elalszik olyan fél 9 körül. Éjjel kb 1-2 között kel, szopizik kb 10-15 percet és utána alszik. Majd hajnalban kel olyan 6 körül, akkor is szopizik, ilyenkor már általában nem alszik vissza. Viszont van, amikor rosszabbak az éjszakák és olyankor még 1-2 alkalommal felébred.


Akkor, így jól csináljuk? Vagy kellene valamin változtatni?

2013. jan. 1. 10:23
 10/13 anonim ***** válasza:
a kommented előtti vagyok. Teljesen jó így. Nem minden baba egyforma. Egyébként az anyatejes babák később aludják át az éjszakát.
2013. jan. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!