Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felelotlennek neveztek mert...

Felelotlennek neveztek mert nem vettem legzesfigyelot, szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 15:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%

Ki nevezett felelőtlennek?


Én most várom a harmadik babámat. Az első kettőnél NEM volt légzésfigyelő. Nem is volt gond hál isten. A harmadiknál fogok bérelni.

2013. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
egy felszines ismerosom,nekem az elso babanal sem volt idegenkedem ezektol a kutyuktol.egy szobaban alszom a picivel es allandoan figyelem ejszaka is sokszor megebredek anelkul hogy felkeltene.
2013. jan. 1. 15:21
 3/31 anonim ***** válasza:
78%

Le leszek pontozva mint itt mindig ezzel a témával kapcs. Nekem 3 gyerekem van, egyiknél se volt légzésfigyelőm,köszönik, semmi bajuk. Én bizonyos indokolt esetekben indokoltnak tartom, de egészséges időre született nem beteg, normál adaptációs babánál, aki anyatejes is és nem is alszik hason mondjuk, ott feleslegesnek vélem.

Aztán ki hogy.

2013. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
akkor egy velemenyen vagyunk:)koszi
2013. jan. 1. 15:24
 5/31 anonim ***** válasza:
71%

Indokolja valami a légzésfigyelőt? Mondjuk koraszülés, vagy bármi más? Ha nem, akkor nem vagy felelőtlen.

Nekem az első kettőnél nem volt, a harmadiknál kaptunk egy ismerőstől. Ha nem kaptunk volna, nem lett volna.

2013. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
71%

3 gyerek

az elsőnél volt vagy 2 hétig utána eltettem

a frászt hozta rám éjjeli etetéseknél mert komásan soha nem kapcsoltam ki és rettentő hangosan vijjogott


de ha nem indokolja nem szükséges

2013. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem indokolt es oszinten eszembe sem jutott hogy vegyek e mert nem tartom a mi esetunkbe indokoltnak en sem,ha besipona veletlenul valamiert fraszt is kapnek,a baratnome allandoAN sipol indokolatlanul o meg ilyedteben nem egyszer kikapta az alvo babat aminek uvoltes lett a vege.
2013. jan. 1. 15:33
 8/31 anonim ***** válasza:
49%
Inkább téves riasztás, mint halott baba. De Te tudod.
2013. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%

4 gyerekem van. Az első háromnál nem volt, sőt nem is lehetett kapni.

Azonban a 4. terhességem 36 hetes halott babával végződött.

Így eszembe sem jutott a negyedik gyerekemnél, hogy ne legyen légzésfigyelőnk!

S hiába alszik a baba melletted nem hallod meg, hogy nem lélegzik.

Amúgy a védőnőm is egyértelműen ajánlotta, neki az egészséges, rizikófaktorok nélkül született unokahúga halt meg 4 hónaposan bölcsőhalálban.

2013. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
nekünk Álomvirág van a kiságyban, de nem használom mert mellettem alszik, egyszer-kétszer az elején benne aludt, amikor kivettem elfelejtettem kikapcsolni és nem sipolt, jelezte tovább a légvételt... volt olyan is hogy besipolt feleslegesen...
2013. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!