Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami szuper jó popsikrém és...

Valami szuper jó popsikrém és popsitörlő?

Figyelt kérdés
6 hetes kisbabámnak nagyon csúnya piros a popsija.Pedig azt a popsikrémet használom amit az orvos felírt.Először piros pöttyök jöttek a popsiján,azt mondta a védőnő,hogy ez gyakori szokott lenni,hogy valami gomba és írtak másik popsikrémet.Már majdnem elhasználtam,de nem múlt el,sőt még inkább piros,most már nagyon.Vagy lehet,hogy a popsi törlő nem jó? Már azt is próbáltam 3 félét is,nem tudom,hogy abból esetleg van olyan ami érzékeny bőrre való? Mit ajánlotok?
2013. jan. 1. 15:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
en ha bepirosodik neogranormont hasznalok,popsitorlot pedig pempers aloeverasat.
2013. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
barátnőméknek is mondták, hogy ez gomba, sudokrémet ajánlották, én a neogranormon törlőt ajánlom, de drága, úgyhogy akciókor mindig jól beraktároztam...
2013. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én Sudocremet használok. Ilyenből biztos kaptál mintát a kórházban, vagy ha kiváltottad a Felicitas csomagot.

Popsitörlőből a drapp Huggiest (pure) használom. Ezen kívül vettem nagy méretű vattakorongot (nem is korong, hanem ovális), azt szoktam bevizezni és popsitörlő helyett használni.

2013. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Legjobb a sertészsír ilyen esetkor.
2013. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És vastagon vagy vékonyan kenitek be? Pl. Sudocremnél azt mondta a védőnő,hogy vékonyan kell kenni.
2013. jan. 1. 15:31
 6/19 anonim ***** válasza:
Popsitörlőből sensitive-et érdemes használni, mi a dm babylove-osat (fehér) használjuk. Popsikrémből többet is próbáltam már (a doktornő és védőnő által javasolt ócska gyógyszertárit ki sem váltottam), leginkább a Weleda vált be, eddig minden csúnya kipirosodást, kicsípést nagyon gyorsan elmulasztott.
2013. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Vékonyan kell bekenni! Nálunk ugyanez volt a baj, de nem használt rá a Soducrem, csak az amit a doki írt fel, vmi barnás árnyalatú kevert nagyon büdi krém :) Ha van lehetőséged mosd le neki a popóját vízzel peluscserénél és ne használj popsitörlőt, azt mondják ez is segít, meg olvastam vhol, hogy kamillás vízzel tisztítják le nekik!
2013. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
neogranormon tégelyes ami cinkoxidot tartalmaz,vagy a soducrem.popsitörlő pedig pampers sensitive
2013. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Neogranormon, sudocream. Törlő: DM-es.
2013. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Dm-es popsitörlő nektek bevált? Hát én nem tudom, de nekem az nagyon nedves.Habzik a gyerek fenekén.Nem töröl csak keni szét a cuccot.Zöld huggies dettó. Nekem inkább a rossmanos babydream vált be. Viszont kérdező esetetdbenén a níveát ajánlom vagy vegyél fehér színű rossmanost...
2013. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!