Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg a 4. hónapban a...

Tényleg a 4. hónapban a legesélyesebb a bölcsőhalál? Ti meddig használtátok a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
5 hónapos a fiam és mostanában nagyon kattogok azon, hogy mi van ha egyszer nem vesz levegőt. Külföldön élek és itt vmi iszonyat drága, bérelni pedig nem lehet. Haza sem tudok menni venni, mert a kisfiam nem állampolgár és még nem érkeztek vissza a magyar anyakönyvi kivonatai. Rendelésnél tuti nem hozzák ki, így tengeren túlra, ebben biztos vagyok! Tehát, teljesen kivagyok, állandóan ezen kattog az agyam. 41. hétre született, makk egészségesen, mégis félek. Mit tehetnék? Felkelek párszor éjszaka hozzá magamtól, de hát nem tudok virrasztani a nap 24 órájában. Nem cigizek most ssem, terhesen sem dohányoztam, ugy hallottam ettől is lehet baj.
2013. jan. 1. 18:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Annyira rossznak érzem magam, mert nem tudok neki venni:( Egyedül nevelem és nem marad rá 100.000 Ft-nak megfelelő összegem:(
2013. jan. 1. 18:10
 2/20 anonim ***** válasza:
Èn erről nem hallottam. Nàlunk 6.hònapig àllt szolgàlatban, 2x csippant be mert merült, a fràszt hozta rànk, utàna eldobozoltam. Viszont ùjszülött baba alà mindenkèpp szüksèges szerintem.
2013. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az első 3 hónap is rettegés volt, meg most is ez van bennem, hogy 5 hónapos.
2013. jan. 1. 18:17
 4/20 anonim ***** válasza:
Hol laksz?melyik országba?
2013. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hol élsz, de megnéztem ebay-en, zsír újonnan 110 dollár körül vannak. Azért az nem egy vagyon. Itthon drágább.
2013. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Azért ezekbe az árakba nem annyira lehet belerokkanni sztem.

2013. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mi az az ebay? Onnan lehet online bármelyik országba rendelni?
2013. jan. 1. 18:34
 8/20 anonim ***** válasza:

Az ebay az egy internetes aukciós portál.


Megmondod, hogy hol laksz? Mert akkor keresek neked helyi árút.

2013. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Norvégiában! 2 boltot végigjártam, mindenhol 2500 körül mozgott, mi pedig havi 6000 koronából élünk és ebből 3000 csak az albérletünk villanyszámlástól!
2013. jan. 1. 18:45
 10/20 nittababy ***** válasza:
Én egy éves korig használtam a légzésfigyélőt!!
2013. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!