Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosószódát használ itt valaki?...

Mosószódát használ itt valaki? Mi a véleményetek róla? Érdemes használni? Kimossa rendesen a ruhákat? És a foltok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mos szépen, max. fehérít de én azt sem vettem észre. Magába nem elég a mosáshoz, kell mellé még mosószer. Én mondhatom, hogy majd az összes természetes mosószert kipróbáltam, de minden ruha koszos maradt tőlük. Kezdem feladni, mert egy fél vagyont költöttem már rájuk, a ruha meg piszkos maradt. Most áttértem a Frosch mosószerre, nem éppen öko, de talán picit környezetkímélőbb mint a többi. Amúgy ecettel, illóolajjal is öblítettem, az meg a gépet tette tönkre, és büdös is lett tőle a gép.

Na, bocs, hogy ennyit írtam, de ha találsz egy jó természetes mosószert nem arany árban légysz írd meg.:-)

2013. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mosószóda önmagában nem használható mosásra, rajta is van a csomagoláson, mosószer 1/3-ad részét lehet kiváltani vele. Én már 7 éve szenvedtem a mosással, akkor vettem új mosógépet, mikor az első gyerek született, soha nem tudtam kimosni a tápszer, kakaó, paradicsom, stb. foltokat semmivel, hiába áztattam napokig, vagy vettem drága mosószert, folttisztítót, mostam akár 60 fokon... Nemrég elromlott a mosógépem, másfajtát vettem, 30-max40 fokon mosom a ruhákat, mosószer+mosószóda (inkább a zsíros foltokhoz kiváló), gyönyörű tiszta ruhákat veszek ki a gépből minden előzetes áztatás, vagy csodaszer nélkül. Állítom, hogy a mosógép sem mindegy...
2013. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt használok, plusz NA perkarbonátot ha foltos valami, ja és mosószappan- darával teszem a szdát a mosszer helyére. Mindenünk tiszta:).

Amit előttem írt a Válaszoló nagyon fontos lehet, érdemes egy ecetes tisztító üres mosást 90 fokon csinálni, hogy maga a ggép, a csövek...kitisztuljanak.

2013. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mosógélt főzök belőle mosószappanl.Tökéletes.
2013. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor én vagyok a kivétel: önmagában használom, fele annyit rakok belőle (rá is van írva), mint más mosószerrel és azt kell mondjam, hogy jobban szeretem a márkás mosószereknél is (pl. Ariel). Nem mondom, hogy mindent kiszed, van olyan folt ami semmivel sem jön ki, azt ez sem szedi ki, nem csodaszer, de mindennapos szennyeződéseket kiszedi. Én szeretem
2013. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!