Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főzeléket? De milyet? 8 hós baba

Főzeléket? De milyet? 8 hós baba

Figyelt kérdés
A babám 8 hós és nem eszik csak almát, sárgarépát, sütőtököt és husit.De ez már nem nagyon tudom variálni, hiába főzök, de még az üvegeseket sem fogadja el.Igy már elég egyhangú az étkezése szerintem, amúgy a gyümikkel nincs gond.Főztem neki most finom brokkolit de csak úgy kiköpte, pedig ízesítettem már neki fűszerrel is.Volt vagy van valakinek ilyen gyerkőce , ti hogy oldjátok meg.Raktam én már mellé gyümit de hát mindenhez csak nem lehet? Segítséget köszi
2013. jan. 2. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Az én fiam mindenevő volt, de most a lányom is elég válogatós. Én eleinte midnen új ízhez, zöldséghez raktam egy kevés almát. majd amikor megszokta elhagytuk az almát. De ti ehetták már borsót (átpasszírozva), céklát, sütőtököt, brokkolit, virslit ( az án fiam 8 hósan kapott először), illetve pl amikor húslevest csináltam abból szedtem neki zöldségeket és a húslével nyomkodtam össze. az ilyeneket nagyon szerette :) Egy próbát megér! Remélem sikerrel jártok!


Dóri

2013. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!