Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te hogy döntenél?

Te hogy döntenél?

Figyelt kérdés

Én vagyok az anya, van egy 10hónapos fiúnk, és van egy férjem. Sajnos kocsink nincs, így elég nehéz az "élet" (bevásárlás, orvoshoz elmenni, stb, pláne így télen) Anyósomnak van egy autója, amit nem használ gyakorlatilag, max. 1 héten 1szer, amikor elhozza az egyik rokont magához látogatóba, és ennyi, mert ő fél vezetni amúgy. A kérdés az, hogy te feltennél anyósodnak (vagy anyukádnak, attól függ ki kérdezi) hogy amíg mi nem tudunk autót venni, addig kölcsön adná e az autóját neked? Nem ciki ez?

Nagyban megkönnyítené az életünket, az tény.

Kíváncsi vagyok, ki mit gondol.


2013. jan. 2. 11:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is úgy kölcsön, ahogy te írtad, de használnátok közösen, azt megkérdezném a helyedben. Szerintem nem gáz. Legfeljebb azt mondja legyen a tiétek :) amúgy mi is meg vagyunk szorulva, most jön a 2. babánk és pénz 0. :( meg tudlak érteni.
2013. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

Állandó használatra nem kérném kölcsön, de elfogadnám, ha ő felajánlaná.

Bizonyos esetekben, néha valószínűleg kölcsönkérném, de ehhez ismerni kellene...

Ő még nem ajánlotta fel nektek?

2013. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
a közös használat kicsit nehézkes lenne, mert 90km van köztünk. Kölcsön elég lenne egy kis időre szerintem. Azért bátorkodnánk ezt kérdezni, mert amúgy meg csak a garázsban áll a kocsi....
2013. jan. 2. 11:54
 4/40 A kérdező kommentje:
ha egy városban laknánk, biztos használhatnánk közösen, de így, csak a "kölcsönkérés" maradna, mert mint mondtam, más városban lakunk.
2013. jan. 2. 11:54
 5/40 anonim válasza:
25%
Az igazság az, hogy ezt kérdezni se kéne.
2013. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
5ös. Ezt kifejtenéd kérlek?
2013. jan. 2. 11:56
 7/40 anonim ***** válasza:
Hát a viszonyotoktól függ, hogy milyen...főleg a férjed és az édesanyja között...mert persze csak neki kellene intézni szerintem. Ő mit gondol róla?
2013. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
most jutott nekem ez eszembe, a férjemmel még nem beszéltünk róla. Ha hazaér megemlítem neki.
2013. jan. 2. 12:00
 9/40 anonim ***** válasza:
Ha jó a viszony akkor szerintem biztos megkapjátok, bár ez nála is felmerülhetett volna. Legalábbis szerintem.
2013. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Egy kérdést megér!Én biztosan rákérdeznék,mert hát mi veszteni valóm volna?

Legfeljebb azt mondja,hogy nem,de legalább akkor tudom.

2013. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!