Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az a kony csatorna...

Milyen az a kony csatorna mosas? Holnap fogjak csinalni 10honapos lanyomnak.

Figyelt kérdés
a szemorvos elriasztott azt mondta,hogy kisseb babaknal szokjak csinalni,mert ott mar lehet elkell altatni.nagyonfelek,hogy mi lesz.
2009. aug. 26. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Nekem is volt csecsemőkoromban, azt olvastam, hogy nem fáj.
2009. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kap a babád érzéstelenítő szemcseppet, és már bocs, hogy ijesztgetlek, de egy bazi hosszú tűvel fiziológiás sóoldatot fecskendeznek a könnycsatornába. Ezzel mossák át, a folyadék a garaton át távozik. Állatira fog üvölteni a gyereket, mert le kell fogni, de nem fog neki fájni!!! Az enyémnek kb 10x mosták át, úgyhogy már kívülről tudom. Ha van lelkierőd, akkor mindenképpen légy a gyerek mellett, az én dokimnál a párom feküdt a székbe és fogta a gyereket az ölében, ő szorította le a karját, egy asszisztens a fejét, a doki műtötte és én folyamatosan beszéltem a gyerekhez. Szinte kizárt, hogy altassák. Azért írtam ezt így le Neked, mert ha nem készülsz fel rá, nagyon kikészülsz, pedig Neked kell majd a babád megnyugtatni. Kaptok majd szemcseppet is, valszeg. Ha van még kérdésed, akkor írj, bár nem vagyok orvos, de sajnos meglehetősen rutinos igen...
2009. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nemsokára emgyün mi is, alányom majdnem hét hónapos.

Örlök hogy feltetted ezt a kérdést, és hogy a második válaszoló érthetően leírta mire számíthatuk :o(

Nekem is jön a párom, de Ő ilyenre nem fogható be sajnos, úgyhogy nekem kell végigcsinálnom a lányommal a beavatkozást. A párom még itthon sem cseppent a szemébe mert nem akar neki kellemetlenséget okozni... Majd írj hogy mi volt!

2009. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem voltlelkierom,es kikelet menne,igy a parom maradt bent.10perc alatt kb megvolt minden.
2009. aug. 27. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!