Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltás utáni ordítás?

Oltás utáni ordítás?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit segítsen nekem, akinek van tapasztalata. 2 hónapos babám ma kapta meg a 2 oltást, és délután óta vígasztalhatatlanul ordít, mint akinek nyúzzák a bőrét. Akármit csinálunk vele, csak ordít, annyira hogy tiszta víz lett a bodyja és a feje hátulja is az üvöltéstől. Megfürdettük, enni adtam volna neki, de 50 után megint elkezdett üvölteni. Az apja most elvitte kocsikázni, mert rendesen csak ott és babakocsiban tud aludni. Egyszerűen nem hagyja abba, már fulladozik a sírástól, folyik a könnye, vörös. Próbáltam hideg vízes borogatást rakni a lábára, de attól még jobban üvölt. Tuti ötleteket várok, de gondolom a megoldás a türelem, egy-két nap és megnyugszik lesz :-D
2013. jan. 2. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam. Az oltáskor sírhat, majd utána is, de nem egyfolytában vígasztalhatatlanul. :( Hívd fel az orvost vagy az ügyeletet, hátha ajánlanak va
2013. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*valamit.
2013. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én biztosan adnék neki egy kúpot.
2013. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is ma kaptuk meg az oltást.Hát elég nyügös, meg enni nem akar!
2013. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fél germicid kúpot adj neki a mi dokink ezt javasolta.
2013. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Normális, hogy oltás után nyűgösek a babák, rosszul érzik magukat tőle.

Én Germicid C-t adtam neki oltások után rögtön, ahogy hazaértünk, így a nyűgös időszakot kb átaludta, és így nem szenvedett.

Szerintem is adj neki kúpot, ha eddig nem tetted.

A lázát ugye mérted?

2013. jan. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kúp és hideg borogatás az oltás helyére! nagyon csúnyán bedagadhat a lábuk és be is lázasodhatnak!
2013. jan. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!