Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 60gramm hízás egy hét alatt...

60gramm hízás egy hét alatt nem kevés?

Figyelt kérdés
5 hetes babám 6nap alatt csak 60grammot hízott! 2980al jöttünk haza a kórházból, az egy hós vizsgálaton 3760g volt, ehhez képest ma mértük, csak 60g-al több! Aludni alszik szépen nappal 3órákat éjjel 4-5-6, változó! Nem elég tápláló a tejcim, vagy van ilyen hogy kevesebbet híznak?
2013. jan. 2. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

teljesen jó.van amikor többet, va mikor kevesebbet híznak!A lényeg, hogy hízik!

olyan meg nincs, hogy nem elég tápláló, olyan van, hogy kevés a tej, de az ami van az minőségi.De, ha hízott, akkor nem kevés a tejed.

2013. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valahol jó, hogy valaki felfedezte a mérleget, de egy kicsi babánál sokszor inkább csak átok, hogy nézegeted a hízását, mert stresszelsz, ha szerinted nem hízott "eleget".


Eszik, alszik, van pisi-kaki? Nem nyűgös?

Mert akkor bizonyára minden oké.


Önmagában nem csak a hízás mértéke számít, hanem a baba kedve, napi rutinja stb.

Igen, van olyan, hogy kevesebbet és van olyan, hogy többet híznak, és nem heti, hanem inkább havi szinten érdekes a hízás mértéke.


Szóval azt gondold még végig, hogy a babával amúgy minden rendben van. Ha kiegyensúlyozott baba, akkor reméljük nincs semmi baj.

2013. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy első méréskor tele volt a hólyagja/belei, a másodiknál meg nem, és csak ezért ilyen kevés a különbség.
2013. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szinte minden pelusban van kaki, pisi is van rendesen! Elmúlt pár napban délutánonként többet van ébren, de alapvetően nyugodt ilyenkor is nézelődik! Nem méregetem sűrűn, pedig kaptunk kölcsön mérleget! Ma a védőnő kérésére mértem le, mert jön holnap!
2013. jan. 2. 21:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor a doki mérte múlt héten akkor ah hazajöttünk kaptam egy nagy csomagot és még utána rajtam is landolt egy adag! Valószínű akkor ezért volt több múlt héten!Ma kakilás után mértem!
2013. jan. 2. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányom 1-2hétig csak ennyit hizik,mint a te babád,utána meg 3nap alatt 200-400grammot is képes felszedni.ÉS mindezt úgy,hogy 1x felébred éjjel enni,mert ő alszik már reggelig.
2013. jan. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!