Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lenne a 3 hónapos növekedés...

Ez lenne a 3 hónapos növekedési ugrás?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hónapos és 5 napos,ma egész nap cicin van,amikor meg nincs,akkor nyöszörög,sírdogál,majd sír. Tejem szerintem van,reggel is kemények voltak a cicijeim,de mégis a lányom egész nap szopizni akar. Most evett pár perce,de már őrülten szívja a kezét. Szinte egész nap cicin volt. Ez most akkor növekedési ugrás lesz? Vagy esetleg fogyóban a tejem? Tapasztalatlan vagyok,anyukák kérlek segítsetek.
2013. jan. 2. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
3 hónaposan már nem lenne szabad 3 óránál sűrűbben szopnia. Vagy nincs elég tejed, vagy nem elég laktató neki. Nem növekedési ugrás, hanem éhes. Kérdezd meg az orvosodat, hogy mit adj neki.
2013. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egészen pontosan EZ a növekedési ugrás. Ilyenkor, hogy gyorsabban túl legyetek rajta, folyamodhatsz tejszaporító praktikákhoz: homeobigyó (nekem az Urtica Urens 5CH vált be), alkohol mentes sör vagy Karamalz, szoptatós tea (dm-es Allnatura szuper, és nincs benne kamilla).


Ne hallgass az elsőre, szerintem valami tápszerügynök, mert ilyen értelmetlen válaszokat ír minden szoptatáshoz kapcsolódó kérdéshez, jól érzed, van elég tejed, csak ilyenkor méééég kell a Kicsiknek :)

2013. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy-két nap és a tejtermelésed alkalmazkodik a baba igényeihez. Addig is kitartás!
2013. jan. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem akkor aggódj,hogy nem elég a tejed,ha mondjuk 1 hét után sincs változás.Addig meg tuti csak növekedési ugrás.Bár lányom cumisüvegből kap tejet,de neki is tudom mikor van ugrása,mert olyankor éjjel is 1x felébred enni.De mivel üvegből eszik,igy büfizéssel együtt 15perc alatt benyom 180-200milit és nincs szüksége 1-2óránként a kajára.Napközben meg elég sürün eszik,kivéve ha tápszert kap,akkor csak 4óránként.
2013. jan. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem is kérdezd meg a dokidat.Ha van lehetőséged szerezz be mérleget, lehet kölcsönözni is, 1-2 ezer Ft-ért havonta.Vagy méresd a tanácsadóban hetente.

Az enyém is 3 hónapos és most 7kg és 68cm körül van.4-5 óránként eszik, de tényleg, már az elejétől fogva.Betegség miatt tovább volt a kórházban és így szépen megszokta a rendet.Szóval nekem napi 5 etetésem(szoptatás) van és etetésenként 170-180ml-t eszik, vmint a gyógyszereivel együtt még kb.150ml vizet, mert tejérzékeny.Jó dolog a mérleg, én már az elejétől használok, de neki a betegség miatt kellett is , mert diétásnaplót kell írni, amibe minden szoptatás előtt és után írni kell a mennyiségeket, az alvásokat, és az egyéb dolgokat is.

2013. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a kezét nem feltétlenül az éhség miatt szívja. Az én fiam is azt csinálja, épphogy kiköpi a cicit, már tömi is be az öklét, ujjait. Beindult nála a fogzás.
2013. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!