Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babátok mennyit...

2 hónapos babátok mennyit alszik/aludt egyfolytában?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ekkor volt, hogy közénk vettük aludni annyira el voltunk már keseredve a kimerültségtől. 3 óránként evett, de ekkor már nem kelt este enni. este 9 órát aludt végig. nappal pedig 2x-3x másfél órákat kb előtte jó volt ha 1 órát egyfolytában aludt...
2013. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10 órát végigalszik éjjel. Nappal már egyre többet van ébren.
2013. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

általában éjszaka sem alszik 3 óránál többet egyhuzamban, mert felkel enni. szerencsére azt 10 perc alatt lerendezzük, utána alszik még 3 órát. Nappal 1-1 órákat alszik csak.

A legtöbb eddig 5 óra volt amit éjjel egyben végigaludt, de ilyen csak egyszer volt.

2013. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányom 3 hónapos lesz.Összesen 3x aludt velünk,3x én vele az ő szobájában levő ágyakon. 3hetes kora óta alszik este 6-7től hajnal 3-4ig,utána még 4órát.5hetesen aludt már reggel 6-8ig is párszor,majd 10hetes kora óta többször is.Néha felébred éjjel enni még,de nem mindig.Ha 6ig ébred,akkor visszateszem még.És alszik ugy 7-8ig.Napközben 3-4hetes koráig,amig tápszeres volt csak,evett napi 5x,elötte 6x.Azóta 90%-ban anyetejes,este és hajnalban kap tápot.Így eszik vagy 7-8x is,mert felébred,eszik 180-200mili tejcsit,rá 1-2órára ha megy aludni megint eszik 60milit.Most már ő csak nappal 1*4órát meg 1*1órát vagy 2*2órát vagy 3*1 órát alszik csak.2,5hónapos kora óta délután 3után már nem hajlandó aludni,de 5kor már ordit a fáradtságtol,viszont akkor meg én nem teszem már le,hanem szorakoztatom 6ig még kb,amikor is fürdés hami és alvás jön.
2013. jan. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
30 perc alvás, 30 perc ébren.... ez így ment az első 3 hónapban. Utána már volt, hoyg aludt 45 percet is, de ébren volt 2-3 órát... éjszaka csak akkor aludt legfeljebb 1 órát egyhuzamban, ha mellettem feküdt. De túléltem, pedig eltartott 1,5 éves koráig. Most négy éves, felkel reggel 7-kor és nem akar aludni délután utána meg nem tudom lelőni este 11-kor sem.... minden gyerek más.
2013. jan. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokat.
2013. jan. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most két és fél hónapos. Eddig a max amit egyben aludt az 6 óra volt. Éjjel alszik ennyit utana felkel enni és még visszaalszik 2 órát. Nappal viszont szinte semmit sem alszik, csak max 2 x fél órát. Újszülőtt kora óta alig és nagyon nehezen, rosszul alszik. 24 orabol max 10-11 et, folyton aggodom is emiatt, de nem tudok mit tenni!
2013. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!