Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Coletto Aveo...

Van valakinek Coletto Aveo babakocsija?

Figyelt kérdés

[link]


Meddig használtátok(kor,súly)??Strapabíró?


2013. jan. 2. 22:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Minden érdekel róla.
2013. jan. 2. 23:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi használtuk 1.5 korig használtuk , ilyenkor azért hagytuk abba mert már nem volt hajlandó bele ülni , kb.12 kg lehetett . Mi szeretük nagyon . Nagyon stbaíl . Mi nagyon külön féle terepen toltunk , de mindenhol bejött . Jól dönthetó.
2013. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Amúgy hány kilóig használható?
2013. jan. 2. 23:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Autin Coletto 4in 1 van.Jó, csak pl.:a hordozót már kezdjük kinőni. Nagy a baba, most 3 hós és 68 cm.A mózeskosárban is ha beöltöztetem már nem is bír megmozdulni sem.Szerencse, hogy nem szeret annyira sétálni, így nem nagy kár érte.Nagy a nappalink és ott tologatom benne. Sajnos, nekünk a nagy baba miatt nem vált be, de még szeretnénk kistesót így nekik majd jó lesz.MI a kis mérete és az összecsukása miatt vettük meg.11 éves Opel Corsánk van, így kicsi volt a helyünk. Karácsonykor vendégségbe mentünk és a lecsatolt mózesban altattam, és most először elaludt benne.

Ha tehetném, vennék hordozó nélkülit és egy márkás 15 kg-ig jó hordozót.

2013. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Papírforma szerint hány kilóig használható?Tágas?10 hós baba overallban elfér benne most?
2013. jan. 3. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi az első gyerkőcnek vettük 6 hónaposan. Most 4 éves, de karácsonykor még simán belefért (a játék kedvéért), pedig nem kicsi.19 kg. Most a kicsi 4 hós, és már most abba teszem, ha anyuval megyünk sétálni. Teljesen dönthető, jól irányítható, és nagy a bevásárló kosara. Én imádom!!!!!!Nagyon strapabíró, és emlékeim szerint 15 kg-ig terhelhető!!!!

2013. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Használtan vettem a vaterán egyet.Kinyitás megy,de az istenért se tudom,hogy kell összecsukni!Segítene valaki :S
2013. jan. 9. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!