Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba szoptatás után 1,5...

Ha a baba szoptatás után 1,5 órát alszik és utána felsír hogy éhes az normális az ilyen korban? ( 2 hetes)

Figyelt kérdés
de ez neki a babának nem tesz kárt???
2013. jan. 2. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, mire gondolsz, hogy mi tenne kárt a piciben. Ilyenkor még nincs rendszerük, és a kis pocija is csikarhat, vagy épp eszébe jut, hogy nem a jó meleg pociban van... Ha nem nyugszik meg egy kis dajkálásra, nyugodtan szoptasd meg. Érezze, hogy ott vagy. Azért 5-7 naponta mérd, hogy megfelelően gyarapszik-e a súlya.
2013. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális:), és nem teszel kárt ha cicire teszed, sőt:)!

Az ő gyomra még nagyon picike, az anyatej gyorsan és könnyen emésztődik, szóval meg is éhezhet egy ilyen picike baba, e mellett neki szomjoltó is a tejed. Ezeken túl pedig neki a szopizás nem csak evés, ivás, hanem megnyugtató testközelség, biztonság:).

2013. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem is biztos, hogy éhes.persze nem kizárt, de nem biztos, hogy teleette magát, alszik és aztán ha felébred éhes.
2013. jan. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, de ha teheted, akkor hetente mérjed, hogy meg van-e a normális súlygyarapodás, mert Én pl úgy jártam, hogy cicizett eleget, sőt többször is mellre tettem, le is szívta a kívánt mennyiséget, de túl vizes volt a tejem és nem gyarapodott rendesen. Ez kiderül, ha mérlegelsz, de ne etetés előtt és után, mert az csak felidegesít, hanem hetente egyszer ugyanabban az időpontban mondjuk fürdés előtt és etetés előtt pucéran. Akkor látod, hogy a heti 15-20 dkg nővekedése meg van-e a babának, ha igen akkor csak többet akar cicin lenni és ezért csinálja, ha pedig nincs meg akkor doktornéninek mondod és javasol tápszer pótlást persze ezt csak akkor ha tényleg szükséges
2013. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!