Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mennyi idős koráig...

Babátok mennyi idős koráig használtatok légzésfigyelőt? Volt rá okotok vagy csak a megnyugtatás kedvéért?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
15 hónapos és még használjuk
2013. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ma 20 hónapos és még használjuk.
2013. jan. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi hordozhatót használtunk, de a lányom 11 hónapos volt, amikor eltört a csiptetôje. Nem vettünk újat, így azóta nem használunk légzésfigyelôt. 3x riasztott, abból 1 tuti valós riasztás volt, 2-rôl pedig nem tudtam megállapítani. Ma már 3 éves "nagylány".
2013. jan. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elsö lányomnál sok valós riasztás volt, nála kb 8 hós koráig használtuk, a riasztások 3 hós korig voltak. 8 hósan elutaztunk 1 hónapra és oda nem vittük.

A második lányomnál nem volt riasztás, habár 2 hétre elutaztunk oda nem vittük. De most hogy beteges volt, sokat köhög még marad a figyelö, de a tavasszal elutazunk 1 hónapra akkor már nem visszük és vissza sem tesszük.

2013. jan. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10-11 hónapos koráig, de egyetlen egyszer sem riasztott, szerencsére még tévesen sem. Szerintem a bölcsőhaláltól 10 hónapos kor után már nem kell tartni. Más a helyzet, ha valamelyik babánál eleve légzési problémák voltak, vannak, ott nyilván tovább is érdemes. Itt a fentebbi hozzászóló 20 hónapos babájánál szerintem tök indokolatlan.
2013. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 6 hónapos korában kiszedtük az ágyából. Akkorára már annyit ficergett, mocorgott, hogy ha nem érzékelte, akkor sípolt. Persze a frász jött ránk. Így én kb. 6 hónapos korában kiszedtem.
2013. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!