Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba már ki kéne,...

3 hónapos baba már ki kéne, hogy nyomja magát?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hetes,ha hasra tesszük,akkor nagyon szépen tartja a fejét akár 4-5 percig is,de aztán kicsúsznak a kezei a mellkasa alól és onnantól vége,nem tudja úgy maga alá rakni,hogy ismét sikerüljön. Emelgeti így is a fejét,meg nyomja magát előre a lábai segítségével,de ennyi. Szerintetek nem gond,hogy még nem megy neki ez a manőver? És egyre inkább úgy néz ki,hogy meg fog fordulni,de csak akkor próbálkozik,ha a hátán van. Oldalra már szépen megy neki,de teljesen még nem. Ezeket mikor kell tudnia már produkálni?
2013. jan. 3. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányom holnap lesz 3hónapos.Ő hason alszik igy ha hasra teszem,elpihen nem emeli semmijét.Tudja tartani a fejét,mert ülö pozban van el csak szinte.Ha hasra firditom és egyik keze maga alatt van,visszafordul a hátára.Hátáról nem fordul semerre,ha oldalra forditom akkor visszafordul a hátára.Az ágyában elkúszik mindenfelé.
2013. jan. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,én úgy tudom,hogy ebben a korban csak pár percig kell tudni tartani a buksiját 45fokos szögben,és 4-5 hónapos korától 90fokban nyomja ki magát. Nem vagyok ugyan szakértő,de olvastam valahol. Az én lányom most múlt 3 hónapos,és ő is csak pár emeli ki magát,aztán elfárad. Szerintem nem vagyok elkésve egyáltalán :)
2013. jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell tudnia. Az, hogy vannak olyan hiper-szuper babák manapság, akik fekvőtámaszt nyomnak 3 hónaposan, még nem jelenti azt, hogy tudni is kell. Az enyém mindent legalább 1-2 hónappal később csinált, mint a nagykönyben meg van írva, de semmi hátrányt nem szenvedett.
2013. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. jan. 3. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!