Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltsem vagy hagyjam?...

Felkeltsem vagy hagyjam? Gyors válaszokat légyszi!

Figyelt kérdés
11-re kell mennünk orvoshoz hat hetes kontrollra, de kislányom pont akkor szokott szopizni. Felkeltsem most hogy megetessem előtte vagy inkább hagyjam? Az orvos közel van öt perc alatt odaérünk.
2013. jan. 3. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Én ilyen esetben mindig felkeltettem és indulás előtt szoptattam meg.
2013. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Felesleges. Készíts be egy kis vizet cumisüvegbe.

Ha oda értek, akkor felkelted, lemérik a gyereket és adsz neki egy kis vizet.

Utána pedig sietsz haza vele és otthon megeteted.


Ha esetleg nem bírná ki, akkor keresel egy csendes sarkot, viszel sok textilpelust és megszoptatod ott.

Én is szoptattam már a lányomat a védőnőnél. Nem szóltak rám.

2013. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Akkor ne keltsd fel, majd ott megszoptatod, ha kéri.
2013. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy itt nincs olyan "csendes sarok":S Angliában élünk, itt az én házi orvosomhoz viszem kontrollra. Nagyon hülyék, a kisebesedett mellbimbómat se nézte meg mert hogy ő férfi:S
2013. jan. 3. 09:56
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Most kinek a kontrollja lesz?

Azt hittem nőgyógyász, és Te mész kontrollra.


Na mindegy. Akkor tedd mellre mostanában. Annyit meg kibír. Ha időpontod van, akkor nem kell sokat várnod.


Amúgy ez babafüggő is.

Nekem volt olyan babám, amelyiket bármikor mellre tettem, szopizott, és volt olyan, amelyik csak akkor, ha ő éppen akart. Utóbbit nem tudtam volna megszoptatni "előre".

2013. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Álmában nem tudod megszoptatni?
2013. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
szerintem is babafüggő. Én felkelteném, mert az enyém azt kevésbé viseli rosszul, mint amikor éhes és nem kap enni. De van amelyik fordítva működik.
2013. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, picit késtünk de sikerült megszoptatni. Mindkettőnk kontrollja volt, itt csak a házi orvos néz meg minket 6 héttel a szülés után:S Mondtam fura egy ország:)
2013. jan. 3. 13:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk magyaroknak fura csak.:)

Első voltam

2013. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!