Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez jó etetőszék? Megéri? Vagy...

Ez jó etetőszék? Megéri? Vagy ajánlanátok esetleg?

Figyelt kérdés

[link]


Fontos,hogy masszív legyen! Köszi


2013. jan. 3. 11:41
1 2
 1/11 gabszem ***** válasza:
szerintem jó és jó áron is van
2013. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Masszív.Én nem szeretem!Tetszetős de távol van a tálca ,nem lehet közelebb állítani és mindig lepotyog valami.Nehéz takarítani is,nálunk már nincs rajta a szivacsos huzat mert szétszakadt.Én nem vennék még egyszer ilyet.Egyszerű fából készültet vennék.Amúgy masszívnak masszív de szerintem egyik etetőszék sem szakadt le vagy tört szét egy gyermek alatt sem.
2013. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki,bár én tuti nem vennék ennyiért neki.De én spórolós vagyok mondjuk és nem látom értelmét ennyit kidobni valamire,amit nem évekig használok.Én 10nél többet nem adnék egy etetőszékért sem,de még annyit is sajnálnék.Nem a gyerekre,hanem mint irtam egy pár hónapig használt valamire.
2013. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem ismerem, de a miénk is ez az árkategória, és imádom. Az, hogy masszív, enyhe kifejezés :) Nálunk is szempont volt, mert a lánykám már 6 hónaposan 10 kg volt, és olyan rozoga vackokat árulnak 20 ezerért, hogy el sem hittem.

Ez dönthető, (5 hónapos korától kezdtük használni, mikor kezdtük a hozzátáplálást és még nem tudott ülni) állítható a magassága, és nagyon masszív. Van benne szűkítőbetét, ezért a még ülni nem tudó babák sem dülőngélnek benne, nagyon kényelmes, én csak ajánlani tudom...


Egyébként amit linkeltél, az kicsit gagyibbnak néz ki, az ülés huzata vékonyka, a miénknek jó vastag, kipárnázott...

Nem mondom, hogy rossz, de én a miénket választanám ismét :)

2013. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De egy etetőszéket évekig használ a baba,ezért áldoznék rá ennyit...

Kedves második a tálcája nem mozgatható,nem csúsztatható a babára? Mert az tényleg fontos lenne..

Mit ajánlotok??

2013. jan. 3. 11:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4.! linkelnél,hogy Nektek milyen van? :)
2013. jan. 3. 11:51
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Jajj, bocsi, lemaradt, pedig kikerestem :)))

2013. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A miénk ilyen/ez volt. Imádta a kisfiam. Könnyű tisztán tartani, biztonságos, masszív.

Ha esetleg használt is szóbajöhet... [link]

2013. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ez a fajta van sőt pont ilyen nagyon bevált.szeretjük.

2013. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
most olvasom,hogy amit linkeltem: a tálcája mozgatható,de valaki azt írta,hogy nem. most akkor mozgatható vagy nem?
2013. jan. 3. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!