Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres anyukak! Hogy lehet...

Ikres anyukak! Hogy lehet elaltatni anyatejes iker babakat egyszerre ha nem fogadjak el a cumit?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Ugy,mint a nem anyatejes és a nem iker babákat.Ha nincs más megoldás,hagyod sirni.Sajnos van baba,akinél nincs más megoldás,mint pl az én lányomnál,aki az első 3hétben 12órán át is ébren volt,mert sehogyan sem tudott elaludni.2x hagytuk sirni,azóta már nincs gond.De én pl azt is csak ma tudtam meg,hogy az ikreket egyszerre kell etetni,tehát nem 2óra váltással pl ha 4 óránként esznek.
2013. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ikreim vannak. Igyekeztem én is egyszerre szoptatni őket, de ez nem mindig sikerül. Azért este, fürdés után egyszerre tettem mellre őket, és elaludtak a cicin. Az egyik kb 8 hónapos koráig aludt el mellen, utána tápszert kapott cumisüvegből, azt egyedül kiitta, és eéalud egyedül. A másik 17 (!) hónapos koráig cicin aludt el, és még éjjel is, ha felébredt, megszoptattam. Most már ő is babatejet iszik, és utána elalszik egyedül. Nem hagytam sosem sírni egyiket sem, lehet, ezért aludtak el cicin ilyen sokáig, de szívesen megtettem, nem volt teher. Teljesen maguktól szoktak át, szinte egyik napról a másikra.

Szóval, ha szoktad és tudod egyszerre szoptatni őket (nekem van ikres ismerősöm, aki mindig egymás után szoptatta a babáit, nekik így volt jó), lehet cicin altatni egyszerre. Ha kéznél van a párod, ő beteheti az ágyba azt, eki már elaludt.

Cumit nekem csak az egyikük fogadta el, kizárólag, amikor már nem szopott, tehát másfél évesen!

2013. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyedül bonyolult. Nekem rajtam aludtak el sokáig vagy máson. Aztán 2,5-3 hósan megtalálták az ujjukat, azt szopizzák és egyedül elalszanak legtöbbször.
2013. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!