Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek Peg Perego Pliko P3...

Akinek Peg Perego Pliko P3 babakocsija van hogyan használja a testvérfellépőt amíg pici a baba, vagy vehető rá másik?

Figyelt kérdés
Ha fekszik a baba,akkor nem fér oda a lányom,hogy fellépjen rá, vennék hozzá testvérfellépőt,de ez miatt nem tudom rögzíthető-e rá valamilyen,mert ugyebár az eredeti ott útban van. Ha rögzíthető rá valamilyen írnátok milyet érdemes venni?
2013. jan. 3. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem friss ez az "élmény". Ha a hordozóban viszem a babát, akkor fel tud rá állni a fiam, de különben nem. Én vettem rá másikat, ABC design a miénk. De többféle is jó lehet rá, csak arra figyelj, hogy olyant vegyél, amit a babakocsi vázra tudsz rögzíteni. Amit a kerekeket összekötő tengelyre lehet szerelni, az nem jó, mert oda nem fér. Nekem bevált.
2013. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!