Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kihaltak a játszóterek,...

Miért kihaltak a játszóterek, mióta fagypont körüli a hőmérséklet?

Figyelt kérdés
Hova tűnt a sok nyári egy-két éves kispajtás a környékünkről?! A játszótér folyton tele volt. Állandóan egyedül vagyunk, ha lemegyünk, még akkor is, ha - mint ma - hétágra tűz a nap :)
2013. jan. 3. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Azért, mert ilyen hidegben nem töltenek ott órákat.

Nem lehet homokozni, mászókázni sem olyan jó (hideg a mászóka, sok a ruha, dermedt a gyerek keze, nem tud úgy kapaszkodni)

Ilyenkor a legtöbben csak sétálnak.

Ti ugyanannyit vagytok a játszón mint nyáron? Mit csinál a gyerkőcöd? Hagyod a hideg földön játszani?

2013. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk ott annyit. De sosincs ott senki. Különben egy játszótér előtt lakunk, látom, hogy vannak-e. Nem, nem hagyom a földön játszani. Levelet gyűjt, motorozik, hintázik, ha van hó, szánkózik.
2013. jan. 3. 15:47
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát, speciel az én lányom mindig is rühellte a hideget, ahogy én is. Tehát itthon voltunk. Most meg oviban van, és utálja, hogy elmennek sétálni, és kénytelen menni.
2013. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert odafagy a gyerek a mászókára (de tényleg) az én gyerekeimet zavarja a kesztyű mászás közben (biztos csúszik vagy a fene tudja) a csúszda jeges vagy vizes vagy egyszerűen csak marha hideg.

A hintán a szembeszél szintén nem túl jó így nulla minusz 1 fokokban. Sétálunk, kacsát etetünk meg ilyesmi de játszóterezni azt most nem... 4 és 2 évesek.

2013. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 es vagyok az lemaradt hogy amúgy meg tök rossz mert iszonyú nagy mozgásigényük van és muszáj mindennap menni velük hacsak nem fúj jeges szél és nincs minusz 2-3 fok alatt a hőm. akkor mi mindennap megyünk 1 órát legalább de a játszóterezés az most kilőve. Alig várom a jóidőt.
2013. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom két dolgot szeret a játszótéren:

1. hintázni

2. homokozóban lenni.


Télen valahogy egyik sem jön össze. 60 ruhát meg nem fogok ráadni.

Tökéletes a napi 1-1,5 órás séta.

2013. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk leszerelték a hintákat, mászóka hideg, homok fagyott és sár van, inkább sétáltunk, ma is 2 órát.
2013. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is max fél-1 orát vagyok kint mert átfáznak ,mi szoktunk csuszdázni,mászokázni,motorozni.
2013. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésed második felével meg is adtad a választ. Mégis mit lehet csinálni ilyen időben a játszótéren, fagyoskodáson kívül? Falevelet gyűjteni stb. nem csak a játszótéren lehet. Nekem pl. negyven perc séta a játszótér, tuti nem megyünk el addig hanem itt a közelben sétálunk.
2013. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!