Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel sűrítsem 6 hónapos...

Mivel sűrítsem 6 hónapos babám tápszerét?

Figyelt kérdés
Nutritonon kivűl,mit ajánlanátok?
2013. jan. 3. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bármilyen tejpéppel is sürítheted, attól függ miért szeretnéd. Remek sürítő a Sinlac, Sinemil.
2013. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sinlaccal próbáltam már sűríteni,de annyira eltelítette a pici gyomrát,hogy este már nem volt hajlandó enni!Sokat bukik a lányom,azért szeretném sűríteni a tápszerét!
2013. jan. 3. 16:19
 3/15 anonim ***** válasza:
Agyonfőzött rizzsel. Én ezzel sűrítettem a gyümölcsleveket is.
2013. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha sokat bukik, nem biztos, hogy a sűrítés segít. Milyen tápszert kap?
2013. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Fermentált tápszert sűrítem Nutritonnal jelenleg,sajnos a bukás mellett tejfehérje érzékeny is a lányom.

A rizs nem fogja meg a baba hasát?Hogyan sűrítetted rizzsel,milyen arányban?

2013. jan. 3. 18:57
 6/15 anonim ***** válasza:
És ha AR-es tápszert adnál? Nálunk mióta azt kapja, megszűnt a tápszer utáni bukás, pedig rögtön megy hasra kaja után. Az AR-s tápszerek alapból sűrűek.
2013. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bebának a ha/ar-es tápszerét most próbáltuk,mégjobban bukott tőle:(((Más ha/ar tápszert nem ismerek.Ti melyiket használjátok?
2013. jan. 3. 19:09
 8/15 anonim ***** válasza:
en rizzsel suritem,jol megfozom es level turmixolom abba csinalom a tapszert.(igaz nem bukos,nem tudom akkor jo e)
2013. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Minden nap főzöl rizst?Nem fogta meg a babád hasát?
2013. jan. 3. 21:04
 10/15 anonim ***** válasza:
3-dik vagyok. Nem fogta meg, de azért fokozatosan próbáld és figyeld. Mennyi nutriton-t teszel a tápszerbe?
2013. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!