Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos koraig szoktak...

Hany honapos koraig szoktak tapszert adni a babanak?

Figyelt kérdés

En max 5-6 honapos koraig gondoltam,mert akkor mar eheti a pepeket az uveges kajakat. De latom sokan meg egy evesen is adjak a gyerekeknek.

Ezek szerint en tul koran szeretnem letenni a tapszert?



2013. jan. 3. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:

tejtermékre szüksége van, nem tudsz annyi sajtot, joghurtot megetetni vele, hogy elég legyen, hogy meglegyen a napi adag

tehéntejet pedig nem kaphat 1 éves koráig a jelenlegi ajánlás szerint

tehát marad a tápszer

2013. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiam 20 hónapos és még azt fogja inni jó darabig.
2013. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legalább egy éves koráig a reggeli és a vacsora még legyen tápszer.
2013. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves koráig itta a tápszert, de csak reggel és este, utána nem bírtam már bele erőszakolni sehogy, így hát adtam neki tejet(boltit, nem tehén tejet) maci kávéval, amit a mai napig iszik és nagyon szereti. Most 25 hónapos.
2013. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 11 hónapos. 2-3 hónapja a már csak reggel és este kap tápszer. Úgy tervezem, 1 éves kora után tejitalt fog kapni 2 éves koráig, majd csak utána tehéntejet.
2013. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat.

Akkor én is tovább fogom adni nekí a tápszert

2013. jan. 3. 16:51
 7/8 anonim ***** válasza:

A kisfiamnál másfél évesen hagytuk el. Nála azért ilyen későn, mert nem itta meg a rendes tejet, tejitalt. Most 11 hónapos a kislányom. Nála is tervezem, hogy 1 éves korában elhagyom a tápszert, 2 éves koráig tejitalt adok, vagy feles tejet.

Egyébként 1 éves korig a babáknak a napi minimum 5 dl tejalapú táplálkozásának meg kéne lennie.

2013. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lányom 17 hónapos és még mindig azt kap reggel és este.

1éves korig mindenképp ajánlott adni.

2013. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!