Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan csináljátok? Előbb...

Ti hogyan csináljátok? Előbb fürdetés vagy etetés? Én sosem keltem fel a kicsit, amikor ébred este, akkor fürdetjük, de van hogy nagyon éhesen kel, és nagyon sír, ilyenkor előbb etetem, utána fürdetem. Tippek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Soha nem fürdetek etetés után. Nekem sem esne jól teli hassal fürödni. Ha nagyon ritkán előfordul ilyen, hogy sokáig alszik és már nagyon éhes, amikor felkel, akkor inkább kihagyon aznap a fürdetést.
2013. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sem fürdetek etetés után rögtön,ha muszáj megetetni akkor várj a fürdéssel.Mennyi idős amúgy?Nekünk az elején volt párszor ilyen,de aztán beállt a dolog,és mindig fürdés után kap enni.

4 hós kislány anyukája

2013. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos tanácsolta, h. egy picit egyen fürdés előtt, és akkor nem orditja végig a fürdetést.
2013. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én felszoktam az enyémet kelteni fürdésre, és azt az időt mindig kibírja kaja nélkül. Persze mikor már öltöztetem néha bevágja a sírást. Előtte én csak azért nem etetem mert a mozgatástól félek, hogy kijön belőle, úgyhogy inkább fürdés után célszerű etetni. Még azt is megpróbálhatod, hogy fürcsi előtt adsz neki egy kis kaját, csak, hogy ne legyen üres érzése a pocijának, de csak óvatosan nehogy fürcsikor kijöjjön.
2013. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előbb fürdetés. Ha alszik, akkor bekészítünk mindent a szobájába, hogy már csak a vizet kelljen vinni, ha felkel. Így ébredés után 10 percen belül lezavarjuk a fürdést és már ehet is, 10 percre meg le lehet kötni még. A vízben amúgy is megnyugszik, ha meg utána sír 1 percet amíg öltöztetem, attól nem lesz semmi baja, legalább be tudom neki adni a D vitamint mert nyitva a szája a sírás miatt.
2013. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vagy etetés előtt vagy 2 etetés közt,soha nem egyből etetés után hanem rá 1 v 1,5 órára
2013. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én meg úgy csináltam, ahogy a gyereknek jó, ahogy éppen kijött. Ha nagyon éhes volt, nem vittem el fürödni,hogy végigordítsa az egészet. Megetettem, vártam fél órát és utána mentünk fürödni.

Kelteni sem keltettem fürdéshez soha. Ha nem magától ébred, akkor sír.

2013. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekünk 6,5 hónapos a kislányunk.este fél 6-6-kor van fürdetve.utána persze cicizés van.ez az esti rituálé :)az elejétől így van,pedig igény szerint van szopizatva.de ez így bele rögzült.
2013. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nalunk ugy van hogy delutan 3-4 korul eszik mindig aztan mar nem alszik es 6-7 ora kozt furdik es utana vacsorazik es el is alszik eves kozbe.Nekunk ez valt be es par hete este 7-tol reggel 8-ig alszik es ejjel mar nem eszik.
2013. jan. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!